HOMOISTA EI TULE AVIOLIITTOA TEKEMÄLLÄKÄÄN !!!

Eihän P.A.S.K.A.S.T.A.K.A.A.N saa SISÄFILETTÄ vaikka kuinka hämmentäisi !!!Kutsukaa Homojen "liittoa " vaikka Tupla-PER5EENREIJÄKSI mutta AVIOLIITTO se ei ole !!!!
864
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Homot kivitetään islamilaisen Lakien mukaisesti samoin lesboja kidutetaan oikeaoppisesti

Äänestä
  • Islam ,siinä toinen "syöpä' homoilun lisäksi

    Äänestä

Onko homous sairaus? Voiko siitä parantua?

Äänestä
  • Voi parantua kun muistaa että perä5uolessa on yksisuuntainen 'liikenne"

    Äänestä

Lesbo paranee kun sitä vetää vanhalla jäykällä heteron jälkeen.
Samoin hiv paranee saunassa yli 80 asteen lämmössä.
Homous paranee keittämällä padassa.

Äänestä

Hivi paranee nussimalla pikkulapsia, sanoo kulttuurin rikastajat.

Äänestä

Yhteiskunnan lakien tulisi olla puolustamassa heikonpaa osapuolta eli lasta.

Homojen pedofiilia on kymmenkertaista verrattuna heteroihin.

https://www.youtube.com/watch?v=yDTP-ylG8vg

Minne on järki kadonnut Suomesta?

Äänestä

Kyllä siinä saa naispari kuksia harvinaisen kauan keskenään, että mokoma homma johtaa lisääntymiseen, vaikka kuinka olisi muumimukit ja kaikki muutkin tarpeelliset tilpehöörit saatavilla. Jostain kummasta noita kahden äidin perheitä vaan sikiää - ja jälkeläisiä kanssa. On siinä tainnut yönpimeällä joku miehen puoli käydä konsultaatiokierroksella, että siemen on ruvennut itämään.....
Sama tietysti koskee kahden miehen perheitä ja jälkeläisiä: kahden homon liitossa tunnistan lähinnä pascan hajun ja näin heterona ällöttävän kuvotuksen. Ei ole aivan tervettä touhua sekään.
Kyllä aviolitto on miehen ja naisen välinen suhde - kaikki muu on täysin luonnotonta puuhastelua.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


menikö jakeluun ???? kirjoitti:

Eihän P.A.S.K.A.S.T.A.K.A.A.N saa SISÄFILETTÄ vaikka kuinka hämmentäisi !!!Kutsukaa Homojen "liittoa " vaikka Tupla-PER5EENREIJÄKSI mutta AVIOLIITTO se ei ole !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu