Suomalainen isis taistelija

656
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sillälailla! Ja mitähän mieltä ovat Astrid Thors ja Eva Biaudet? Onko kotouttamisessa ongelmia?

Äänestä
  • Pitäähän pojolla harrastuksia olla!

    Äänestä

  • "Missä muslimi, siellä ongelma"

    Äänestä

Noille teroristeille koittaa Afrikan manterella ankeat ajat. Suomen hyysärit ottavat ne taas avosylin helmaansa muiden maksaessa viulut ja kärsiesssä rötöstelyt.
Eikö enää löydy mitään rotia hyysäreille?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertoo dokumentissa kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288778124779.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu