Järviharjun parrasta lähtenyt väri

Se on valittanut niin paljon Ilmajoella kaikista turhista ja sitten se pelkää ja ressaa niin lujaa, että parrasta on lähtenyt väri.
6192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Se on Ilmajoen päähäirikkö, joka sai seurakuntavaaleissa peräti 7 ääntä

Äänestä
  • Järviharju ja muut IKL- ym. mustapaidat saavat painua helvettiin. Iso kiitos.

    Äänestä

Toivottavasti pian tajuatte, ketkä ovat nyt "manttelinperijöitä"

Äänestä

Ilmajoen hyvä-veli kepuli järjestö on aika hajottaa. tulee liian kalliiksi veronmaksajille.

Äänestä

Ketä siihen Ilmajoen hyvä-veli verkostoon kuuluu, Pirttikoski, Haavisto, Tuomikoski, Koskela nyt ainakin, onko muita????

Äänestä
  • Järviharju nyt ainakin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


väritön kirjoitti:

Se on valittanut niin paljon Ilmajoella kaikista turhista ja sitten se pelkää ja ressaa niin lujaa, että parrasta on lähtenyt väri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu