Huuhan valloitus osa 1!

Hyökkäämnme itärajalta ja kaadamme Kotkon agentit,.
1272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Teikäläisiä olisi tarvinnut silloin kuin olin teho-osastolla kotkon agenttien runnoessa kehoni tuusan nuuskaksi. Ne agentit olivat siellä tehollakin pukeutuneet valkoisiin asusteisiin ja nauroivat vain kun söivät iltavelliäni joka olisi kuulunut minulle ja täällä huulla hurrattiin vain. Mutta parempi myöhään kuin ei milloinkaan.

Äänestä
  • Olen herännyt teho-osastolta. Oli letkua jokapaikassa niin, etten jaksanut edes laskea. Kun kysyin, että miksi sattuu, kun nielaisen, siihenkin löytyi vastaus: letku. Nenämahaletku nenästä suoraan vatsaan. Penis-rei'ässäkin oli letku.

    Älkää hyvät ihmiset yrittäkö itsemurhaa nykylääkkeillä!

    Äänestä

  • Kylmät kädet kirjoitti:

    Olen herännyt teho-osastolta. Oli letkua jokapaikassa niin, etten jaksanut edes laskea. Kun kysyin, että miksi sattuu, kun nielaisen, siihenkin löytyi vastaus: letku. Nenämahaletku nenästä suoraan vatsaan. Penis-rei'ässäkin oli letku.

    Älkää hyvät ihmiset yrittäkö itsemurhaa nykylääkkeillä!

    Jumalauta, että sen penis-letkun poistaminen tuntui vastenmieliseltä. En ole vastaavaa kokenut. Toki sen asentaminen tuntuu varmasti vieläkin vittumaisemmalta, mutta kun olin tajuton silloin.

    Äänestä

  • Kylmät kädet kirjoitti:

    Jumalauta, että sen penis-letkun poistaminen tuntui vastenmieliseltä. En ole vastaavaa kokenut. Toki sen asentaminen tuntuu varmasti vieläkin vittumaisemmalta, mutta kun olin tajuton silloin.

    Mä tien miltä se tuntuu kun olin nivustyräleikkauksen jälkeen herännyt. Selkäydinpuudutusta oli vielä jäljellä kehossa mutta se tuntui todella epämiellyttävältä.

    Äänestä

Ajatelkaa että kerran multa puuttui palanen niin joku heidän agenteistaan laittoi faceen Robinin puuttuva palanen biisin. Menin tekemään rikosilmoituksen puuttuvasta palasesta ja kaikki vain nauoroivat että se on kuulemmma puuttunut koko ajan. Mielestäni ei ole puuttunut.

Äänestä

Huuhaan leipurit tulee ja nostaa kotkon agentit ylös ja teemme vastahyökkäyksen.

Suolistofruittari on ensimmäinen kohde :D

Äänestä

Ottakaa haltuun se, mitä haluatte. Suomi24:lla kukaan ei tule kärsimään siitä, päinvastoin, herättää heissä mielenkiinnon.

Äänestä
  • Me puolustetaan kotkolaa keinolla millä hyvänsä. Meitä ei ole paljon, mutta olemme tehokkaita ja jopa älykkäitä.
    Vastahyökkyssuunnitelma tehtiin välittömästi ensimmäisen hyökkäyksen jälkeen.

    Äänestä

  • Mentiin lankaan :DDD kirjoitti:

    Me puolustetaan kotkolaa keinolla millä hyvänsä. Meitä ei ole paljon, mutta olemme tehokkaita ja jopa älykkäitä.
    Vastahyökkyssuunnitelma tehtiin välittömästi ensimmäisen hyökkäyksen jälkeen.

    Taistelkaa.

    Äänestä

  •  Kk kirjoitti:

    Taistelkaa.

    Taistelemme.

    Suunitelma lähetetään salattuna tiedostona vastaanottajan sähköpostiin PGP:tä tietysti hyväksi käyttäen. Viimeiset yksityiskohdat hiotaan livechatissa. Sopivaa paikkaa etsitään parhaillaan. Onionchat se tulee olemaan tai i2pchat.
    Aseet ja apurit hommataan usenetistä tai deepwebistä.

    Äänestä

Jokos huuhaa on valloitettu. Joutomaaksikin eräissä keskusteluissa kutsuttu..

Äänestä

suolistofruittari iski taas! Pelottaa mitä seuraavaksi.. HUH!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suolistohomoraippari kirjoitti:

Hyökkäämnme itärajalta ja kaadamme Kotkon agentit,.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu