opamox

Olen nyt pari päivää syönyt opamoxia ahdistukseen ja yöksi otan yhden mirtazapin uneen .mollemmat 15 mg.opamoxin alkaessa vaikuttaa tulee tarve toistaa toisen henkilön sanoja .jos vaikka toinen sanoo kaunis ilma minun pitää pinnistellä etten sano perässä.onko kenelläkään vastaavaa ?
1110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei ainakaan mulla oo tullu tollasta ikinä. vaikka oon syönyt opamoxia jo vuosia. johtuiskohan nyt mirtazapinista?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


missmarple kirjoitti:

Olen nyt pari päivää syönyt opamoxia ahdistukseen ja yöksi otan yhden mirtazapin uneen .mollemmat 15 mg.opamoxin alkaessa vaikuttaa tulee tarve toistaa toisen henkilön sanoja .jos vaikka toinen sanoo kaunis ilma minun pitää pinnistellä etten sano perässä.onko kenelläkään vastaavaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu