HUNTERS PASKOJA!!!

mikkelin3

Hunters ovat oikeasti paskoja, vaikka monet hehkuttaa heidän olevan hyviä....PASKAT SANON MINÄ!!!

1. Hunters maalivahdista on havaittu prkl monen kertaa ja se siirtää maalia pikkase verran ettei sitä huomaa. PRKL TUOMARI EI EDES HAVAITSE TÄTÄ TAI EDES TARKISTA SITÄ!!!!

2. Pelaajat esittävät loukkaantuneet turhan usein ja jopas Hermes-fanitki huomasivat sen esitystä helposti!

3. Mistä Hunters on saanut tuollaisia taitoa?! Onko Jokereilla jotenki tekemistä tämä kanssa? jos on....NIIN PRKL!!!

4. Hunters osaavat välillä väärentää maalikuvia melko helposti ja tätä temppu on nähty 2-divarilla mm. vuoden 2005-2006 aikana nähtiin GrIFK-otteluissa. ( Vaikka Hunters väittivät kuvan olevan aito )

5. Hunters Fanit eivät OSAA edes kannustaa! Kuulee prkl vain muutama kerran tuota ''Hyvä Hunters'' Voi vitun säälittäviä.

6. Hunters ei tule pärjämää Mestiksessä ja SIITÄ OLEN VARMA >_

1

1197

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kalle-kerava

      Mä epäilen enemmän KooKoota! Sillä Kuudes Kenttäpelaaja-faniryhmä on nähnyt tänään porvoossa mm. Hunters - Jokipoikien ottelussa eli mahdollisesti KK lainannut pelaajia. Mäki ihmettelen kans, että mistä hunters on löytänyt ykskaks huippupelaajia?! Olet kyllä oikeassa tuomarin suhteen ja suosivat selvästi huntersia enemmän kuin Jokipoikiin.
      PS: Hunters selvästi paskoja ja huijareita!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      2888
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      61
      2721
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      41
      2254
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      63
      2017
    5. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      40
      2012
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      55
      1985
    7. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      975
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      113
      904
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      123
      869
    10. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      37
      844
    Aihe