SODOMA JA GOMORRA

on taas maanpäällä entistä pahempana ja laajempan, Muistatteko, miksi ne hävitettiin?Voi meitä poloisia!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuu meidän petiin kolmanneksi ;) meillä on täällä jo aikamoinen sodoma pystyssä ;) 4 miestä ja 5 naista ja kaikki kaikkien kesken.

Äänestä

..saatanallinen meno jatkuu..mutta näinhän Iso Kirja on ennustanutkin, aivan kuten TV:n keksimisenkin...mutta sitä ette varmaan tienneet?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KIIRASTULEEN kirjoitti:

on taas maanpäällä entistä pahempana ja laajempan, Muistatteko, miksi ne hävitettiin?Voi meitä poloisia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu