KOHTA PAUKKUU 50 000!

Ja tästä sitten juttua tarjolle kaikkialle.
4104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Meni että mela vilahti

Äänestä

Siis luku on yhteensä satojatuhansia pidemmällä aikavälillä, mutta eduskunnan äänestys oli perjantaina ja perjantaista tähän hetkeen eronneita on ollut vasta 10324

Keskimäärin luku on reilut sata per päivä, ja viime perjantain lähestyessä luku oli 200-300 luokkaa.

Ei siis vielä 50 000.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lähes 50 tuhatta kirjoitti:

Ja tästä sitten juttua tarjolle kaikkialle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu