Yli 13 000 rottaa jätti hukkuvan laivan!
Hyvin menee
879
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Rottaa?
Kirkkohan jo hukkui virhegeenin saaneisiin poikkeaviin kansalaisiin, homotaakan alle. Ja upposi. Oli sieltä lähdettävä että pääsi jatkamaan elämäänsä terveenä ja viisastuneena.
Kansamme moraalintuhoojalle viimein lähtöpassit.
http://www.adressit.com/kari_makisen_erottava
puti vielä perii24.3.2014 00:200 SULJE
"Arkkipiispa on homottoja ja nimitti tyhjyyksiä läsyttävän ja pakkomielteisesti homottavan pervolesbon Helsingin piispaksi. Nyt myös sisäpiirimafiasta piispaksi nostettu Wikki aja hinteille lasten raiskaamisoikeutta kirkkoon. Kaikki hintit ovat käytännössä pedofiilejä. Tiedän tarkaan, että Helsingin rikkaat ja näkyvät homot menevät Jouluna Thaimaaseen raiskaamaan alaikäisiä poikia."
Olisiko siellä thaimaassa yhtenäistä porukkaa, että alkaisi videoida noita suomalaisia homo pedofiileja ja linkittäisi kuvamateriaalia nettiin. Kun olisi homon kasvot löytyisi sille nimikin ja näkyvyys vankkana varoituksena, pääkaupunkiseudulle nähdä.
Lisää varmaan on tiedossa kirkosta eronneita lähiaikoina, harkitsen vielä, rahassa melkoinen
Mitä hyötyy on kirkossa olla kun ei se jumalaan uskominen ole kirkosta kiinni ja kumminkin on paljon puhtaapi mieli ja herran edessä ei ole ruksia että oletko maksanut kirkollista veroa.Se on kapitalistijen keino saada rahaa uskonnon avulla joka ei kuulu uskontoon.
Niin, kirkosta erosi tässä viikonlopun aikana sekä homoliittojen vastustajia, että niitä kannattavia heteroja ja homoja. Molemmat protestoivat samalla tavalla, vaikka argumentit ovat päinvastaiset. Hillitöntä.