http://www.pakkotoisto.com/attachments/kilpailijat-ja-bodyjuorut/97064d1364565848-pekka-kotipohja-uo_ppu4p5q17qhtphheqz4b5ueorhti8wa82snvyhic.jpg
On on, youtubessa pojat niin varmoina näin kertoivat. Hyvin on saanut lihasmassaa neljässä vuodessa pelkällä proteiinilla, siinä on jäänyt Colemanikin saman ikäisenä kevyesti toiseksi.
http://forum.bodybuilding.com/attachment.php?attachmentid=815293&d=1186674300
Tietysti täytyy ottaa huomioon se, että kun Coleman oli nuori niin bodauksen ravintotiede ei ollut vielä kehittynyt tämän päivän tasolle.
Tää jätkä on täysin natu!
13
1780
Vastaukset
- Miloire
Komia tukka Colemanilla. Miten Colemanin polvet nykyään?
Natuhan tuo kuvan poika on, ja Jeesus tulee jälleen. - raw
Vaikee sanoo... Mut eikös toi kotipohja oo aika lyhyt?? Ja jos on natu, ni miettikääs ku se rupee roinaamaan...;)
- gulligalli
No jos 150cm lihat lyötäis 180-yli mittaselle niin ei olis mitään ihmeteltävää. Kuvissa tappi kovan näköinen mutta livenä hujopin vieressä näyttää, että hujoppi vääntänyt aamujönssin lattialle.
- Aloittaja=Urpo
Muuten hyvä mutta Pekka Kotipohja kuurittaa idiootti. Käy lukemassa hänen sivujaan.
- kynis
Pekka valehtelee! Miks pitäis uskoo jonkin bodaajan puheita?
- kmsh
Eikös Kotipohjan sälli ole 168 senttinen. Kyllä se kuurittaa. Pelkkä kokenut silmä jo erottaa ja jutut sarjapainoista jne.
- Anonyymi
Mihin tämä jäppinen on kadonnut?
- Anonyymi
Ei siihen muuta tarvita kuin että terveys pettänyt tai paikat hajalla = pitkää taukoa treenistä eikä mitään esiteltävää.
- Anonyymi
Selkäleikkaus mennyt pieleen. En usko, että siinä tilanteessa liiemmin enää bodataan.
- Anonyymi
Kotipohja oli natuna paremmassa kunnossa kuin silloin kun roinasi.
- Anonyymi
Erkkilä tulossa napittamaan Mattilan perjantaina. Mattila siis aiotaan napittaa, en tiedä miten käy, Mattila on kuitenkin reilu 190cm, ennenki ottanu one on one kaduilla ja varmaan psyykkaa täänkohtaamiseen. Huh, paikalletulijoita?
- Anonyymi
My ass/butthole is aking to have some hard cock!
- Anonyymi
Eiköhän matu kehity samalla tavalla kuin kantasuomalainenklin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.3093055Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka612353- 1242057
Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3492043Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1271733- 671399
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121395- 661337
- 691270
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl781243