Heterona pidän homoista

Kysyn vaan?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei minusta siinä ole ongelmaa ollutkaan. Eiväthän heterotkaan ole kaikki mukavia...miksi siis olettaisimme, että homot ovat kaikki pahoja, ei näin....vaan, Lapsen etu on asian ydin. Lapsella tulee olla mahdollisuus ja oikeus molempien biologisten vanhempien tietämiseen ja mukana elämiseen. Sitä ei saa laki kieltää tai estää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko se väärin kirjoitti:

Kysyn vaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu