nyt tuli loppu tälle puolueelle ,en ikinä äänestä
Häpen Vasemmistoliittoa miksei demokratia riitä ?
Vaemmistolainen
954
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Me tavalliset duunarit joudutaan maksaa näiden sateenkaariperheissä kasvaneiden Pirjo-Anteroiden töhertelyt, autojen hajoittaminen ja muu vandalismi. Ihan vaan palkkioksi siitä että koko vuosi painetaan duunia niska limassa ja raskaalla verotuksella pidetään hengissä näitä muka vasemmistolaisia terroristipaskoja.
Kantaako Vasemmistoliiton Paavo Arhinmäki tästä nyt poliittisen vastuun?
Paavo on mennyt oikeisiin töihin, maksaakseen kannattajiensa aiheuttamat tuhot:
http://www.iltalehti.fi/linnanjuhlat2014/2014120718903500_lu.shtml
Vasemmistoliitolla ei ole mitään tekemistä anarkistisen käyttäytymisen kanssa te porvarit syytätte aina vasemmistoa omista virheistänne . Teidän omat kultalusikka suussa syntyneet aikuiset kakarat ovat olleet aina tässä maassa tällaisten radikaalisten tekojen takana kun he etsivät näin jotain uutta ja jännää ajankulua ! .
Äärioikeistolla oli samaan aikaan Luokkakokouslaisten kanssa oma mielenosoitus ,oletko kuullut tai lukenut että ne olis särkeneet ja töhrineet paikkoja?
A-ryhmä joka oli yksi pääpukareista luokkakokouksessa on vasemmistolainen ryhmä Helsingin yliopistosta, ja tämän he ovat kyllä itsekin kertoneet!
A - RYHMÄ ESIINTYY VASEMMISTON NIMISSÄ JA VASEMMISTOLIITON JÄSENIÄ HE EIVÄT OLE EIVÄTKÄ IKINÄ TULE OLEMAANKAAN ! . VASEMMISTOLIITOSSA EI ANARKISTISIA TEKOJA HYVÄKSYTÄ MISSÄÄN MUODOSSA ! .
Osallistuiko Auvinen toistuviin Perussuomalaisten puoluetoimiston ikkunoiden hajottamiseen?
Niinhän se kertoi. Paavolta oli tullut käsky.
Ei voi väyrystä syyttää,vanha mies jo..