Viisi vauvaa. Oliko noissa kaksosia?

6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Teko on niin hirveä, ettei tuo sana hirveä, edes riitä sitä kuvaamaan...Ihmettelen suuresti, ettei isä tiennyt viidestä raskaudesta koko aikana. Voivatko miehet olla niin tyhmiä??? Ja tämä vauvasurmaaja sitten, mitä hän oikein on..sanoisin jopa, että vaikuttaa erittäin hyvältä näyttelijältä, kaikki tunteet nyt peliin...Naisella oli vuosia aikaa asiaa miettiä, mutta eli vain omaa elämäänsä...Hirveä ihminen.

Äänestä

Voimme luottaa Suomen OIKEUSLAITOKSEEN ! SUOMALAINEN MIES tuomitaan syyllisiksi NOIHIN MURHIIN !

EI HAITTAA, VAIKKA KAIKILLE RUUMIILLE EI OLE ISÄÄ LÖYTYNYTKÄÄN !

Tämä nainenhan on kuin NEITSYT MARIA ! huolehtivainen lapsistaan ja TARKKA TAVARASTAAN !

Ei ole MONELLE MIEHELLE TAVARAANSA JAKANUT ! EI EDES KAIKILLE OULUN MIEHILLE ? mutta KAIKILLE HELSINGIN MIEHILLE ON !

Äänestä
  • Naisparka. Hän ei tiennyt mitään sellaisesta asiasta kuin ehkäisy. Jos ei halua lapsia, mutta haluaa/suostuu naimaan fiksu nainen hankkii ehkäisypillerit tai ehkäisykierukan.
    Hyvin outo tapaus, varsinkin, kun näinäpäivinä kaikki tietävät kuinka tullaan raskaaksi ja kuinka se estetään.
    Voiko asia liittyä jotenkin uskonnollisuuteen tai pelkotiloihin?

    Äänestä

Vauvat ovat varmaan tummaihoisia,
miksi muuten olisi niistä halunnut päästä eroon.

Homomiehille olisi voinut antaa leluiksi ennemmin kuin tappaa.
Janin ei olisi tarvinnut turvautua kohdunvuokraukseen.

Äänestä

Aivan USKOMATONTA !

Suomi elää 1920 LUKUA !

Edelleenkin keskustellaan, kuin NAINEN OLISI UHRI ! VAIKKA ON 5 LAPSEN MURHAAJA !

Varmasti nuo lapset ovat lähteneet niistä yhden yön suhteista ! niistähän naiset eivät pidä mitään lukua ! eikä myöskään EHKÄISYSTÄ !

tuo naikkonen ei ole pysytynyt kertomaan lasten ISIÄ - ja miehiä on ollut puhelimessa jonossa ilmoittautumaan isä ehdokkaiksi !

kyllä se TAVARA ON KÄYTÖSSÄ OLLUT !

Äänestä

Mitävarten tuomarit antavat rikolisten naamioitua. Kyllä pitää kestää naamansa näyttää jos kerta on rikoksen tehnyt. (kukahan siellä naamiontakana on)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastuuton mies kirjoitti:

Ja missä isä on? Tekemässä lisää jollekin toiselle?
http://yle.fi/uutiset/syyttaja_vaatii_oululaisaidille_elinkautista_vauvamurhista/7671905

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu