kysymys Whofianeille

pikku Whovian

Hellou whofianit!

Olisi tällänen kysymys;

Kun nythän Suomessa tänä vuonna (2014) on arkisin esitetty joka päivä Matt Smithin kausia eli nyt viimiseksi 7-kautta. Ja sitten aina viikonloppuisin, sunnuntaisin on tullut niitä Capaldin jaksoja, kasikautta (jota en katsonut harmikseni) ja nyt olis tulossa 28.12 jouluspesiaali. Ja kysymykset kuuluu; Onko jouluspesiaali seiska- vai kasikauden jouluspesiaali? Esiintykä siinä Smith vai Capaldi?

Ja: Tuleejo Capaldin kausi uusintana, vai jatkuuko jouluspesan jälkeen uusi kausi? Yle Areenassa ei ole tulossa olevia jaksoja nimittäin yhtäkään..

Osaako joku vanhenpi ja tietävämpi Whovian kertoa mulle, aloittelevalle ja vasta puoli vuotta doctorstelleelle Whovianin alulle?

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

        KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
        Maailman menoa
        93
        11932
      2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

        IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
        Maailman menoa
        106
        9050
      3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

        Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
        Maailman menoa
        119
        4983
      4. Tänään torille

        Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
        Hyrynsalmi
        101
        4208
      5. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

        Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
        Maailman menoa
        38
        4157
      6. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

        Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
        Maailman menoa
        7
        3933
      7. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

        -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
        Outokumpu
        77
        3889
      8. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

        Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
        Maailman menoa
        11
        3709
      9. Sdp on esittänyt maatalous- ja yritystuista leikkaamista

        Joihin menee 10 miljardia euroa vuosittain. Minkä vuoksi äärioikeisto änkyttää jostain vuodesta 2026, kun ei demareiden
        Maailman menoa
        40
        3593
      10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

        , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
        Perussuomalaiset
        29
        3561
      Aihe