EU komission puh.johtaja Juncker sättii Englantia

Englannissa kuulemma "työtä" tekeviä bulgarialaisia ja romanialaisia. Jos ne tekevät samaa "työtä" kuin meillä Suomessa niin en yhtään ihmettele että englantilaisilla on mitta täysi bulgarilaisten ja romanialaisten suhteen. Juncker taitaa haaveilla bulgarialaisten ja romanialaisten hyödyntämisestä pimeänä työvoimana Euroopan kapitalistien kynsissä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Bulgarian ja Romanian ottaminen EUhun oli poliitikkojen virhe jota ei olisi saanut tapahtua. Mutta se oli mittakaavassa kuitenkin pieni virhe, kun sitä verrataan siihen että parin vuoden päästä EU ottaa jäseneksi Turkin ja Ukrainan. Niistä maista tuleekin sitten jo 100 miljoonaa persaukista kiertelemään ympäri Eurooppaa.

Äänestä
  • Turkki ja Ukraina...

    Turkin osalta sama kun Bolshevistit ottivat muslimivaltioita CCCP:n piiriin, saivat sieltä iloisia krisseli-rasistien massamurhaajia joita sitten käyttikin bolshevismin rahoittajien toiveiden täyttämiseen.

    Äänestä

Romaniasta on tullut jo Suomeen joku uusi loinen joka tekee pesän ihon alle ja siitä irtoaa tuhansia matoja verenkiertoon.

Kiitos hyyskät!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lhgfunr kirjoitti:

Englannissa kuulemma "työtä" tekeviä bulgarialaisia ja romanialaisia. Jos ne tekevät samaa "työtä" kuin meillä Suomessa niin en yhtään ihmettele että englantilaisilla on mitta täysi bulgarilaisten ja romanialaisten suhteen. Juncker taitaa haaveilla bulgarialaisten ja romanialaisten hyödyntämisestä pimeänä työvoimana Euroopan kapitalistien kynsissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu