Jos haluan poistaa itse,
itsekirjoittamani viestin keskustelupalstalta,
miten sen teen?
itsekirjoittamani viestin keskustelupalstalta,
miten sen teen?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
En osaa neuvoa, vaikka etsin vastausta monesta paikasta täältä. Ehdotan, että kysyt asiaa tuolta linkistä "Palaute" -palstalta ja seuraat saatko sinne vastausta.
(Sellaisten viestien poistaminen, jotka ovat asiattomia, voi yrittää painamalla viestin alakulmasta "Ilmoita asiaton viesti" -painiketta.)
http://keskustelu.suomi24.fi/debate/5557
"Luotsi" on dorka ja osaa poistaa kyllä toisten kirjoituksia mutta neuvoa se ei osaa...
Muiden ihmisten jonkinlainen kunnioitus on paras sääntö, jolla viesti pysyy täällä. Jollei siis halua tutustua sääntöihin. "Normaali" kotikasvatus riittää oikein hyvin.
Värikästäkin kirjoittelua saa olla, mutta muiden lukijoiden julkisessa loukkaamisessa joutuu usein havaitsemaan, ettei sellaisella kirjoituksella ole pitkää ikää.
Myöskään taviskansalaisten yhteystietoja ei tällä palstalla pidetä ihan vaan inhimillisistä syistä.
Täällä saattaa olla muita palstoja, joissa voi purkaa omaa pahaa oloaan. Ei tarvitse välttämättä myrkyttää jokaisella palstalla kaikkien lukijoiden mieltä. Palstan aihepiiri on Helsinki laajasti ottaen.
Jos minulle uuden "arvonimen" antaneena et itse ole se pässi, niin varmaankin osaat sitten paremmin neuvoa aloittajaa pulmassaan.
Kiitos jo etukäteen avustasi!
Oottaako sua noin päähän, kun Luotsi poistaa typerät törkykirjoitukset ?
Meiltä muilta Luotsin toiminta saa pelkkää kiitosta, meillä on kenties koko S-24 paras Luotsi.
Törkykirjoittelijoiden kauhu ja inhon kohde, me muut voitaisiin vaikka anoa Luotsille ansiomerkkiä. Ehkä joku Valkoisen ruusun ritarikunnan ansiomerkki, palstan siivoamisesta.
Kunniamerkki, salli mun nauraa. Luotsi on itse tuon kirjoittanut, sillä tavallahan sitä voi itseään kehua.
Kyllä tällaisilla palstoilla saa väänttää niin paljon paskaa kun haluaa. Kunnon vittuilut on päivän kohokohta. Jos joku vittuilee minulle, niin takaisin saa sanaista vittuilu säilää.
Teet kuten haluat ja samalla päätät myös luomuksesi elinkaaren pituuden. Monet kirjoittajat halunnevat keskustella ja lukea muitakin mielipiteitä.
Vaikea ymmärtää palstan sääntöjä vai ?
Hakeudu kuule jonnekin muualle, tuota asennetta ei täällä kaivata.