Mariannan kännykkä unohtuu Eliaksen ja Larin vankikoppiin, ja pojat saavat yhteyden muihin ihmisiin. Virkavalta vie Mariannan "ansaittuun" hoitoon mielisairaalaan.
Mariannan kännykkä unohtuu....
näin se meneekin
9399
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
En tiedä miten, mutta sen tiedän että pojat selviää. Ehkä viime hetkellä, ehkä jo hyvin pian... Nähty sama kaava niin monta kertaa
Kyllä ne joulun mun vieraana pysyy, tarjoan jouluruuan ja saavat sit viellä juoda pullon viskiä...olen kiltti
Onko kinkkuun piilotettu mielipuolipillereitä?
Ilopillereita että olis hymy herkässä.
aika usein Salkkareissa on joku ollut vankina. Paula ja Severi Aaron äidin luona, Iida Pekan luona kellarissa, ja eikös Saku ja Miia olleet jossain vaiheessa jonkun luona. Ja se yksi lääkäri piti toista lääkäriä ja sen poikakaveria vankinaan.
On, ja aina on selvitty... voisin panna 99€ että nyt käy samoin
Sä olet kyllä Mansku tosi kiltti ja sydämellinen nainen. Voisin vaikka alkaa seurustella sun kanssa.
Myös Eero oli Aaron vankina.
Oli kyl ihan törkeen söpö Marianna tän päivän jakson lopussa, sitä ois ollut kiva mennä lohduttamaan