Lisää Afrikkalaisia Suomeen?

Katsokaa Amerikkaan ja mitä siellä paikallinen musta väestö juonii.

https://www.youtube.com/watch?v=DDb2byj74oY
783
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joo, pystyttävät kaikkialla korkeakulttuurinsa.

Äänestä
  • Kyseinen Musta Pantteri videolla on juurikin sama henkilö, jonka Barack Obama armahti. Sellainen vastuunkantaja Amerikassa.

    Äänestä

  • Kalerwo kirjoitti:

    Kyseinen Musta Pantteri videolla on juurikin sama henkilö, jonka Barack Obama armahti. Sellainen vastuunkantaja Amerikassa.

    You don't have to be at the Bundy ranch to fight back; there are plenty of these federal sons of bitches in your own areas. If they attack the Bundys, you can counter attack in your own area. Do your recon now and have your plan. Pick your targets and escape routes now and be ready for the fight.

    Äänestä

Ihanaa, marttyyrikuolema odottaa suvaikkeja

Äänestä
  • Suvakkejahan kuolee ja raiskataan tuon tuosta, kun eivät ymmärrä pysyä mustista kaukana.

    Äänestä

Vitttu yhtäkään ei tarvita ja nykyisistäkin luovumme mutta kun ei kukaan niitä enää halua takas..

Äänestä

Mitä jos valkoisissa alkaisi näkymään samanlaista järjestäytymistä ? Sitten kohistaisiin ja kauhisteltaisiin aivan hirveästi, linnaan lähtisivät niin että heilahtaa.

Ihan kuin musta väki olisi parempaa ja saavat vapaasti raiskailla ja harjoittaa väkivaltaa.

Todellisuudessa he eivät kehitä itse missään minkäänlaista kehitystä ja sisvistystä, vaikka heitä olisi kuinka paljon.

Pieni osa mustista pärjäilee hyvin valkoisten keskuudessa ( kiinaan ja japaniinhan heitä ei päästetäkään (Tai eivät siitä syystä mene, kun eivät iedä saavatko sosiaaliapua), mutta sitten kun suurta kuvaa katsoo afrikassa ja kaikkialla, niin ei mitään muuta kuin sotaa, raiskauksia ja heimoasteen elämää.

Kuka meille kertoo Haitista ? Sinne jaettiin avustuksia maanjäristyksen jälkeen. No mitä he nyt tekevät siellä ? Tuskin mitään !

Verratkaa vaikka Japanilaisiin, jotka ovat kärsineet paljon ! He nostavat työllä ja älykkyydellään itsensä syvimmästäkin suosta. ROTUJA on eritasoisia !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gruber kirjoitti:

Katsokaa Amerikkaan ja mitä siellä paikallinen musta väestö juonii.

https://www.youtube.com/watch?v=DDb2byj74oY

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu