ISIS jälleen

6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

natsi-propagandaa(!)OK

Kyse on maailmanuskonnosta, jota meidän on palvottava.

Äänestä

Uutisessa on varmasti kyse siitä, kun musuille annettiin uusi nimitys -mielisairas-

Äänestä

suvakkien avustuksella isis toimii jo täälläkin.

Äänestä
  • joo
    On vain ajan kysymys millon ne alkaa tappaa toisiaan myös täällä ja siinä sivussa myös suomalaisia.
    Voimme kiittää siitäkin sitten Moveria.

    Äänestä

  • ¢.. kirjoitti:

    joo
    On vain ajan kysymys millon ne alkaa tappaa toisiaan myös täällä ja siinä sivussa myös suomalaisia.
    Voimme kiittää siitäkin sitten Moveria.

    eihän ne toisaan mutta Suomalaisia ja tuhota näiden omaisuutta kuten ruotsin lähiöissä nämä jihadistien alut tekevät toisaalta johan tämä samankaltainen rasismi esiintyy pääkaupunkiseuidulla knock out pelinä joka kohdistuu Suomalaisiin muualta tulleiden taholta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seysdyhsddrhyr kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1419134056943.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu