Kuka haluaa liittoon kiduttajien kanssa? Ei kukaan. Epäinhimillisten kiduttajian kanssa ei kukaan halua olla liitossa.
Joten, EI VENÄJÄLLE JA KYLLÄ NATOLLE!
Joten, EI VENÄJÄLLE JA KYLLÄ NATOLLE!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Venäjä hyökkää, sotii, kiduttaa, tappaa, miehittää, ryöstää, vangitsee, vie pakkotöihin, valehtelee, trollaa jne. Ei Venäjän kanssa kukaan täysipäinen liity.
Venäjä alistaa kiduttaa ja lähettää Siperiaan.
Länsi on oikeudenmukainen ja demokraattinen.
Ei Venäjälle kyllä natolle
Juuri tullut uutisia amerikkalaisten hirmuteoista, niin tämä "venäjä on paha" -pakko opin kannattaja julistaa hurmostaan edelleen. =DD
Washingtonin Tiltu on asialla.
Ja tarkkis oli taas asialla ikuisine D-kirjaimineen!
Kuka haluaa liittoon kiduttajien kanssa? Ei kukaan. Epäinhimillisten kiduttajian kanssa ei kukaan halua olla liitossa.
Joten, EI NATOLLE JA KYLLÄ VENÄJÄLLE!
Sen lisäksi että Venäjä kiduttaa se myös ampuu Suomalaisilta aivot pellolle. historian opetus: Jo 100 000 Suomalaista kuollut Venäläisten tappamana. Vieläkö lisää vai Nato?
Kun Suomen kansa valitsee niin se on EI VENÄJÄLLE JA KYLLÄ NATOLLE!
Ei Moskovan Tiltut päätä Suomessa!
Vai kyllä Venäjälle. hahhaaa tyhmä kuin saapas on venäjäkiimainen ryssä
Jouluna Nato kiduttaaja USAn armeija kiduttaa ja Utin jääkärit harjoittelevat kiduttamista.
Noitahan venäjäkiimaisia meni aikanaan sankoin joukoin Venäjälle Venäjän metsiin päähän ammuttuina joukkohautoihin makamaan. Sama toistuu Naton ulkopuolella ainaa uudelleen.