Suomen paras treenikaveri ja henkinen coach ja tukihenkilö on Mike, Peter ei olisi jaksanut eikä jaksaisi ilman Mikeä, uskomaton parivaljakko, kapasiteettia on mm. jenkkeihinlähtöön ja Mr. Olympiaan jos vain kaksikko pysyy tukevasti yhdessä. Ei sovi jättää mainitsematta myös Hulkin tukea joka on enemmän taka-alalla, mutta silti hyvä tuki ja porukan aivot.
Upeaa, että Suomeen saadaan pitkästä aikaa hyvä Pro-bodari, sitä on odotettu ja Wileniusta ei näytä pysäyttävän mikään, kroppa on geeneiltään ehdottomasti Mr. Olympia tasoa kun vaan tulee lisää kiloja.
Upeaa, että Suomeen saadaan pitkästä aikaa hyvä Pro-bodari, sitä on odotettu ja Wileniusta ei näytä pysäyttävän mikään, kroppa on geeneiltään ehdottomasti Mr. Olympia tasoa kun vaan tulee lisää kiloja.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Joo, Mike aivan loistava on ja pyyteetön, kävelevä tietopankki ja tukihenkilö. Jos joku aloittaa roinauksen ihan vaan sen takia, että pystyy treenaamaan kilpailuihin tähtäävän kehonrakentajan kanssa, niin Rispektii. Tarvitaanko Uttii enää mihinkään muuhun kun värien levitykseen. Mike voisi laatii noi ohjelmatkin, kun Udella alkaa homma lipsuu esim. kajakkisoutu
Mike on kova. WLOGit vois laittaa maksullisiksi esim 10-15 egee per WLOG. Loppuisi amisten typerät kommentit Spitfera, late81, jonne93
Joo ja sit ne vois kuvata dtm:ssä.
Moro Mike!!! Mike morooo...soittele niin vajakkisoudellss
Vaikka kyseessä on yksilölaji, ryhmätyö on välttämätöntä jotta voisi saada kansainvälistä menestymistä. Sooloilijat eivät menesty.
Hyvään ryhmätyöhön ei kuulu toisten osaamisen vähättely ja syrjiminen. Niillä eväillä ei mennä pitkälle.
Wiisasten kerho eli WLOG113 now available. Neropatit vauhdissa
Hah. Siinä pantiin monelle alan 'asijantuntialle' jauhot suuhun, kun pjööter astui lavalle. Kaiken maailman tietäjää oli kertomassa, miksi pjööter ei menestyisi. Mutta heti kun pjööter asteli lavalle, oli peli pelattu. Ja miten lyhyessä ajassa Suomen huipulle.
Ja Mikellä tällä hetkellä kyllä ylivoimaisesti paras treenitietämys lajista. Mies on vuosia pyörittänyt alan forumia, josta saanut lukea parhaat treenivinkit ja neuvot. Ja jälki on sen mukaista. Nyt on hyvä konkretisoida tuo vuosien aikana eri treenaajilta imetty tieto.
Jöö paras on mige. Miggen tiedoilla tullut lihakset ja tietenkin vitargolla. Sitten heräsin ja päästin kissan ulos ja otin piikin pyllyyn. Uuuuhhh...aaahhhh..... Katsoi postinkantaja pyllyäni ikkunan takaa...aahhhhh... Pyllistin ja vedin vöpö önnönnöönit ja hän otti kuvan. Laittoi sen nettiin ja nyt kaikki on vaöpö önönnnööö...
moro marjis moro moro
There is no I in TEAM