Michael monroe ja elli haloo helsinki yhdennäköisiä! Miksi?

Katsokaas kun siinä on ihan kuin isä ja tytär. Pöllömpikin sen näkee kenen lapsi tuo elli..elisa tiilikainen on.
3279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuvat? Haloo!

Äänestä

Poistettu.

Äänestä

Mun mielestä Michael Monroe on kuin suoraan jostain piirretystä hyönteisleffasta verkkosilmineen kaikkineen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Epäilyksiä kirjoitti:

Katsokaas kun siinä on ihan kuin isä ja tytär. Pöllömpikin sen näkee kenen lapsi tuo elli..elisa tiilikainen on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu