Seat Moottorin vaihto

Vaihdoin moottorin Seat Toledoon täysin identtisestä 97v --->98v malliin
Nyt auto ei suostu käynnistymään, Onko käynnistyksen estosta tietoa. Miten sen
voisi ohittaa.
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos vaihdoit moottorin mukana ruisku- tai sytytysboxin, ajonesto mennee päälle. Alkuperäisillä bokseilla pitäisi toimia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rahtari9 kirjoitti:

Vaihdoin moottorin Seat Toledoon täysin identtisestä 97v --->98v malliin
Nyt auto ei suostu käynnistymään, Onko käynnistyksen estosta tietoa. Miten sen
voisi ohittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu