115 poliisia kuoli työtehtävissä Usa:ssa 2014

http://www.odmp.org/search/year

Noin puolet uhreista surmattiin. Voi olla syy, miksi amerikkalainen poliisi on liipaisinherkkä.
254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pitäisi tappaa vähintään kaksi kertaa niin paljon kuin itse murhaavat. Suurin osa noistakin idiooteista kaahasi itsensä hengiltä.

Äänestä

Varmaan valtaosa mustia niinkuin yleensä..vaiettuja tosiasioita

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naapeli kirjoitti:

http://www.odmp.org/search/year

Noin puolet uhreista surmattiin. Voi olla syy, miksi amerikkalainen poliisi on liipaisinherkkä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu