Tukholman poliisipiireissä pidettiin kysely

että kumpi on mieluisin vartiointikohde moskeijat vai lähiöt.Niin kaikki poliisit vastasivat yhteen ääneen että moskeijat.
459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ruotsissa ja suomessa hyysäreiden kyykyttämiä!

Äänestä oikein.

Äänestä
  • Toivottavasti häväisi kaikki moskeijat sieltäkin heidänkin pitäisi valita kristinuskon ja islamin välillä tai nappi otsaan

    Äänestä

  • Pitäisi alkaa vaatia niiltä pidempiä rukoushetkiä, 5 kertaa päivässä sellaiset 2 tuntia kerrallaan :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


securitymoskei kirjoitti:

että kumpi on mieluisin vartiointikohde moskeijat vai lähiöt.Niin kaikki poliisit vastasivat yhteen ääneen että moskeijat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu