ja se lämmittää mieltäni näin kristittynä täällä Suomessa kylmän talven keskellä. Suorastaan hyrisen tyytyväisyyttäni rakkaat palstalaiset.
Euroopassa nousee islamisaatiota vastustava rintama
kskhg
25119
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Loistavaa, rikolliset muslimit takas paskamaihinsa
Tuo on jo myöhästä. Siellä on miljoonia muslimeja jo.
Miksei tällaista ennalta ehkäistä?
Ruotsi on seuraava maa joka joutuu kuseen yltiösuvaitsevaisuuden takia.
Ruotsisssa shaira-poliisi on jo faktaa.
Moni on joutunut hankkimaan uuden henkilöllisyyden ja osoitteen koska muslimit ovat vainonneet sharian mukasiesti mielipiderikoksesta.
Hyvä juttu kerrassaan.
Euroopan islamisaatio on vakava ongelma!!!
Kait aloittaja tietää myös kristinuskon olevan ählämiuskonto?
Ei ole mitään järkeä vastustaa uskontoja tai heidän vaatteitaan. Kohteena tulisi olla vierasrotuiset ihmiset heidän uskonnostaan, poliittisesta suuntaumuksestaan tai työssäkäymsestä huolimatta.
Meille on jo kerran tullut ählämiuskonto aavikolta. Eihän se ollut hyväksi meille, mutta siitä selvittiin. Miksi siis panikoida jos sellainen tapahtuu uudestaan?
Eroa tämän kertaisessa on, ettei sieltä tule pelkkä kirja ja ajatukset, vaan myös vierasrotuiset ihmiset. Myöskin vastustettava kohde tulee olla nämä ihmiset, eikä heidän kainalossaan kantama satukirja tai heidän käyttämät huivit ja muut rätit.
Eihän kirjoilla itsessään ole mitään valtaa, vaan ihmisillä jotka toimivat fyysisesti.
On erittäin epäloogista ja osoitus tyhmyydestä kun edellisen samalla aavikolla asuvan, saman geenipoolin ulostuksen omaksunut nyt vauhkoaa saman geenipoolin ulostamaa uudempaa versiota vastaan.
Islam on mielenhäiriö.
täyshullujen hihhlointi saa loppua. menkööt hiekka-aavikoille möliseen.
Olen hartaasti odottanut islmhihhuloinnin vastaista liikettä Eurooppaan ja lopulta se on totta.
Itse olen valmis täällä Suomessa lähtemään islamisaatiota vastustaviin marsseihin vaikka heti.
Ei nouse Euroopassa, Saksassakin porukka pätee parhaillaan vain Dresdenin kaupungissa entisessä Itä-Saksassa. Nämä onnettomat ovat peräti onnistuneet mielenosoituksillaan kääntämään enemmistön entistä enemmän maahanmuuttajamyönteiseksi.
sinä et ikinä osaa puhua totta, tai sitten olet vain aivan käsittämättömän tietämätön asioista etkä kaavoihin kangistuneena jääräpäänä kykene hakemaan todellista tietoa asioista.
Todellisuudessa 49% saksalaisista kannattaa täysin tai osittain Pegidaa. Sitä vastustaa vain 29% kansasta, joka koostuu pääosin hupenevasta määrästä kommunisteja sun muita äärivasemmistolaisia.
Islamisaationvastustamisesta tulee SUURI UUSI TRENDI Euroopassa ja se on mahtava juttu.
Great news!
ok
On riittävästi, alkaa mellakat ja länsimaalaisten alistaminen!
Äänestä oikein.
Ääri-uskonnot on pahoja, kun jokaisen jumala käskee tappamaan, silloin ollaa vaarallisilla
Ihan mahtavaa että vastavoima islamuskolle nousee Euroopassa.
Toivottavasti islamin vastaiset mielenosoitukset jrjestetän suomessakin, osallistuisin ensimmäisen kerran eläissäni mielenosoitukseen
Olen syntynyt kristittyyn maahan ja haluan sen myös pysyvän sellaisena.
Islam, juutalaisuus ja kristinusko ovat epäinhimillisiä ja järjenvastaisia uskontoja!
Nuo uskonnot ovat humanistisen kehityksen jarruja!
Aikansa "edistyksellisyydestä" on tullut nykypäivän "Takapajula"!
Islam, juutalaisuus ja kristinusko sopii aavikolle vuohenpaszkantallaajille, mutta ei sivistyksen pariin!
Edellinen kommentoija muuttakoon vaikkapa Intiaan jos kristitty Suomi ei miellytä.
Lisää asiaan kuuluvaa infomateriaalia:
https://41.media.tumblr.com/4194366b08087ddd2bcefcd7e3417bd6/tumblr_mu07j56TSq1sg7p1xo1_500.jpg
Islamin vastaisessa mielenosoituksessa ei kenenkään tarvitsisi laittaa huiveja tai huppua silmille.
Jos uskonnot "laittavat" tekemään pahaa, ne on yhteiskuntarauhan takaamiseksi kiellettävä!