kokoomus hallituksessa.
tympääntyntyt
6164
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tuohon voisi lisätä Kokoomuksen aikana Suomen valtionvelka on kasvanut yli 50 miljardia euroa. On nykyään hurjat 129,046,296,860 €
http://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/finland
http://suomimedia.wordpress.com/2015/01/07/suomi-oy-konkurssikypsa/
Iso kiitos aloittajalle täysin uusi sivusto mulle ja menee ehdottomasti suosikkeihin. Rankkaa faktaa Suomesta linkkien kera. Todella hyvä sivusto!
jep jep uus löytö myös mulle. hyvä saitti!. poimin mulle 3 kiinnostavinta
http://suomimedia.wordpress.com/2015/01/05/suomen-velka-talla-hetkella-ja-kasvaa-jatkuvasti-127657513227e/
http://suomimedia.wordpress.com/2015/01/03/tyly-havainto-kreikasta-velat-suomenkin-veronmaksajien-maksettavaksi/
http://suomimedia.wordpress.com/2015/01/03/mielisairas-suomi-on-byrokraattien-paratiisi/
loistava sivusto ensin on juttu ja sitten on linkki siihen. Helppo tarkistaa faktat linkkien kera!
Uusi löytö kiitokset aloittajalle. Aion lukea kyseisen sivustosta kaiken ja imeä tietoa kuin sieni. Vanha eläkeläinen kun olen niin on aikaa.
olo on kyllä kuin pölkyllä päähän lyöty. Siis kaikki mitä Jyrki, Jutta, Stubb ja Kokoomus ovat puhuneet ovatkin vain valheita ja totuus on aivan ihan muuta. Ankara pettymys ja yllätys. En äänestä kokkeleita enää ikinä.