Jumala kosti pikkuterroristeille heti Pariisin

5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuten näemme, tämä paskanimimerkki suosii lasten kuolemaa kuten idolinsa breiviik.

Me kristityt sen sijaan PELASTAMME paleja!

HYVÄ!'

ja paskanimerkit sotketaan suohon.

Äänestä
  • Hahaha olet samalla tasolla kuin paskapalet

    Äänestä

  • Olet tosi tyhmä KTS aina kun ilmaiset itseäsi mielipiteeni sinusta vahvistumistaan vahvistuu! Olemme eri puolilla! Eläköö Israel ja IDF!

    Äänestä

Niin, ihmettelen todella tuon KTS:n juttuja - niissä ei ole ikinä mitään logiikkaa, milloin hän on muka joku kristitty ja välillä oikein murhakiihkoinen muslimi, kaikki juttunsa ovat todella köykäistä tavaraa, joissa ei ole järjen hiventäkään.

Äänestä

Kristittyjen Jumala tappaa tosiaan lapsiakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fuck islam kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/talvimyrsky_riepottelee_lahi-itaa__pakolaislapset_kuolevat_pakkaseen/7724354

HYVÄ!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu