Tyypillinen esimerkki oravan ja polkurattaan välisestä dialogista. Ääri-islamilainen ja persulainen islamfobia tarvitsevat toisiaan. Siksi persu salaa mielessään toivovat terroritekoja jotta he (asioita paisutellen) voivat psyykata itsensä suorastaan vihaeuforiaan.
Persu elää islampelosta
persu+islam=Röh!
1558
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Perussuomalaiset ei hyväksy minkäänlaista rasismia. Perussuomalaiset ei hyväksy minkäänlaisia vihan ilmentymiä, saatikka murhia. Perussuomalaiset toivovat, että kaikki rikolliset ja rasistit saadaan oikeuden eteen vastaamaan sanoistaan ja teoistaan.
Islam on rauhan uskonto. Terroristeilla ja rikollisilla ei ole mitään tekemistä Islamin kanssa. He eivät koskaan ole olleet muslimeja, he eivät koskaan ole lukeneet Koraania.
Perussuomalaisia kannattaa monet muslimit, koska perussuomalaiset ajavat tavallisen suomalaisen asiaa.
Is lam ei ole rauhan uskonto, kuten tästä blogista selviää.
http://mattikorh.blogspot.fi/2012/07/tutkintapyynto.html
Heps Kuk Kuu
Teukka on opettaja. Asia on todistettu . Teukalla kun on toi viinaongelma ,häntä janottaa väärässä paikassa. No asian päätti korjata työkaveri Juha ,joka vei Teukalle raittiussanoman ja kertoi viinan kiroista. Teukka kuunteli Juhan jutut ja sai Juhan tarkistelemaan kantansa asiasta uudestaan, jonka seurauksena Juha rupesi juomaan ja pani vähän ranttaliksi Espanjassa , yritti tietty salata asian . Juttu kumminkin vuoti julkisuuteen.
Onhan toi Teukka sentään saannut jotain aikaan kansanedustajakautenaan, nimittäin Juhan juomaan
Tässäkö
tulevat persu ministerimme? Hei Kelatkaa nyt vähän !
http://images.iimg.in/c/5243e418e4eed47ca10000d9-4-500-375-1380181033/funniest-drunken-people-around-the-world-5243e4182abac.img
Hoh Hoh Hoo repesin
jo pelkästä ajatuksesta Teukka ja Juha ministereinä.
Buaaaaaaaaaah Buaaaaaaaaaaah Buaaaaaaaaah
Ärhis se vasuri
Minusta televisiossa esitetty elokuva Juoppohullun päiväkirja kuvasi hyvin persuja ja heidän luulojaan . Alku oli jo hyvä jossa poliisit hyökkäsivät täysin ulkopuolisen afrikkalaisen kimpuun ja töissä käyvän mamun mollaaminen joka silti säilytti tyyneytensä , puhumattakaan AA-kerhon sotkeminen jeesusteluun . Ihan persu tyyliä. Kolmikko toi hyvin mieleen teukan ,juhan ja allah-noha puheet ja sekoilut.
Taitaa olla persut
vauhdissa . Hoh Hoh Hoo ihan tyypillistä persu touhuu.
http://vimeo.com/116082408
Tässä tuleva
ministerimme tekee kehysriihipaketin hetkessä.
http://www.riemurasia.net/video/Heinähommissa/73890
Rauhoitu nyt. Voit kannattaa kokoomusta seuraavissa vaaleissa, eikä kristellisdemokraatitkaan poikkea ajatusmaailmastasi, sillä veronkorotus ei pienituloisia haittaa ja neutraaliavioliitto on juuri sinulle paras ratkaisu!
Vasemmistoliittoa voit myös harkita, jos viina on lempijuomasi ja seksimatkailu kansan kustantamana sopii sinulle!
Jopas näyttää punatautia viduttavan kun
idoleilta otettiin nirri pois Ranskassa!
150 kiloa painava suomalainen pitkäaikaistyötön naisseuraa vailla oleva persu tarvitsee jonkin syntipukin ja siihen hän on valinnut jonkin jonka kuvittelee itseään muka huonommaksi vaikka hän itse on pohjasakkaa.
38 kiloa painava anarkistirääpäle sosiaalipummi, jolla on naama täynnä rautaa tarvitsee jonkin syntipukin ja siihen SE on valinnut jonkin jonka tietää itseään paremmaksi, mutta jolle ei ikinä tule mitään mahtamaan...
Tästä johtuu anarkistien voimaton viha persuja kohtaan.
Juuri näin. Persut ovat juuri niitä jotka joutuvat maksamaan muslimien ja näiden anarkomarkojen elämisen. Ja mitä saa kiitokseksi? Sylkevät ruokkivaan käteen. Ei me kauaa katella tällaista touhua, luuserit.
Vedä kiikku vammaidiootti!
Ainakin näin vasemmistolaisena minulla on ollut kestoerektio päällä.
Saako mina otta sinu suihin? Ihana ku sina Islamin puolustaa!
Periaatteessahan kysymyksessä on saman asian kaksi toisilleen vastakkaista ääripäätä. Äärimielisyys on aina lopulta samankaltaisiin tekoihin tähtäävää ja päättyvää mutta lähestymissuunta on vain vastakkainen.
Kyllä persut joutuvat tekemään likaisen työn kun vasurit, suvakit ja muut hihhuleissonit matelevat islamin edessä eivätkä uskalla sanoa pahaa sanaa, vaikka tämä herrasväki pakottaa naiset kulkemaan jätesäkeissä. Pitävät ne tehokkaasti nyrkin ja hellan välissä. Murhaavat toisin ajattelevia.
Voi voi kun pikkuvasuri tärisee pelosta ja varoo suututtamasta muslimia. Persuja uskaltaa kyllä sättiä sillä he noudattavat sivistyneen yhteiskunnan arvoja.
Voitaisiin me persut edes vähän ärähtää, niin pikkuselkärangattomat pakenevat vähäksi aikaa rotankoloihinsa vikisemään.
ai vähän kuten Breivik oli teille hyyskille?
btw. Eurarabia on todellisutta. Vain tyhmä, aivopesty tai asioihin perehtymätön on eri mieltä.
Itse alotin jo arabian opikelun, koska haluan pelastaa oman nahkani ja perheeni tulevaisuutta silmällä pitäen.
Kantasuomalaisen kotalo ei ole tulevaisuudessa kadehdittava.
Vain paskahousu ja vätys ei näe yhteyttä terrorismin ja islamin välillä. Vain pelkurimainen paskahousu ja vätys haluaa rajoittaa sananvapautta, ettei ideologioita ja uskontoja saisi arvostella.
Mikäli uskontoja ei saa pilkata, ne kieltävät yksilöitä ajattelemasta itsenäisesti. Vain paskahousu ja vätys haluaa kieltää itsenäisen ajattelun. Kaikki piispat, papit, suvaitsevaiset ja mukaliberaalit, jotka haluavat rajoittaa sananvapautta ja rangaista uskonnon pilkasta, ovat laumasieluisia PELKURIMAISIA PASKAHOUSUJA JA VÄTYKSIÄ!
Jos te vätykset pelkäätte pelkäätte noin paljon terroristeja, että olette valmiita luopumaan vapaudestanne, minä sanon teille, ETTÄ PELJÄTKÄÄ ENEMMÄN MEITÄ, sillä me vihaamme pelkureita ja vätyksiä kuten muslimit vihaavat vapautta.
Mutta ehkäpä siksi te pelkurimaiset suvakit olette liitossa terroristien kanssa, koska te pelkäätte omilla aivoilla ajattelevia yksilöitä, jotka uskaltavat pilkata laumasieluisia uskontoja ja ideologioita.