Pariisin marssi nitisti

terroristit.

Eilen osoitti yli neljä miljoonaa ihmistä mieltään terroristeja vastaan.

Kärjessä oli kymmeniä maailman valtioiden johtajia.

Vain terroristi ja tiltut kehuvat fanaattisia murhaajia.
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Tarkennus: Kyse on Washingtonin tiltuista.

Äänestä

Terroristeille antavat periksi vain Tiltut. Muut kohtaavat ne pystypäin.

Äänestä

Tiltu on Putin mitä varmimmin. Rikoksessa nimittäin edelleen tulee yhä yöllä koputtaja! Putin ei voi hyväksyä ihmisoikeuksia ja demokratiaa meidän Natoa.
Päinvastoin hän murhauttaa vastustajansa ja on "valittu?" murhauttamaan muut.
Linja-auto täynnä rikollisia kiertää äänestämässä joka paikassa ja uurnissa on monta kiloa putinin ääniä. Kas kaikki on vain petosta, asiapoika kusee päällesi.

Äänestä
  • Amerikan Yhdysvallat on maailman poliisi. Pahin rikollinen on putin murhauttaja.

    Äänestä

kannatustaan murhaajille.

Muut eivät Suomessa sitä teekään, eikä missään muuallakaan.

Tiltut ovat aika yksin, mutta toki muutaman murhanhimoisen terroristijärjestön rinnalla.

Äänestä

Kaikki Suomessa asuvat Moskovan Tiltut ovat kaikenlaisten terroristien ja terrori-iskujen fanaattisia kannattajia!

Ei tässä kauaa ole siitä, kun Moskovan Tiltu ylisti Pakistanissa tehtyä 140 koululapsen murhaa "loistavana sotilaallisena iskuna"!

Ranskassa nämä neljä terroristia olivat muka isänmaallisia marttyyreitä! Epäselväksi jäi hieman se, että mikä mahtoi Tiltun mielestä olla näiden neljän Ranskan kansalaisen "isänmaa": Kaikesta päätellen ei ainakaan Ranska, kun kerran miljoonatolkulla ranskalaisia osoittaa mieltään tekoja vastaan!

Äänestä
  • Kyllä ne ovat Washingtonin Tiltuja, jotka murhia ja terroritekoja kilvan ylistävät.

    Äänestä

  • Tarkennus kirjoitti:

    Kyllä ne ovat Washingtonin Tiltuja, jotka murhia ja terroritekoja kilvan ylistävät.

    Näytäpä malliksi yksikin sellainen kirjoitus!

    Vain Moskovan tiluja miellyttäbvät terrori-iskut! Moskovan Tiltu on itse hengeltään verinen terroristi ja hän kannattaa kaikkia terroristien tekosia!

    Erikseen hän hetki sitten ylisti terroristien iskua Pakistanissa, jossa murhattiin 140 koululasta. Se oli Tiltun mielestä "loistava sotilaallinen iskua"!

    Äänestä

Tiltu iskee keihäänsä mieleen, terroristi lihaan.

Äänestä
  • Saa nähdä, lähteekö Tiltu itse vielä lihallisen terrorin tielle... progandatappio on musertava.

    Äänestä

  • jhmio kirjoitti:

    Saa nähdä, lähteekö Tiltu itse vielä lihallisen terrorin tielle... progandatappio on musertava.

    kirkua valeitaan nimettömänä. Terroriteotkin vaativat rohkeutta, jopa tiltujen ylistämä naisten ja lasten murhaaminen.

    Äänestä

Suomessakin pitäisi järjestää tiltujen vastainen mielenosoitus. Varmasti joku miljoona täälläkin osallistuisi.

Äänestä

Minkähänlaisen kunniamerkin tai ylennyksen tuosta "tiltu"-sanan lanseeraamisesta on saanut!?
:D

Äänestä

nyt ISIS:n iskun puolesta. Sitä manataan hallituksen ja eduskunnan kimppuun.

Kova on tiltujen Suomi-viha.

Äänestä
  • on ministerien ja kansanedustajien joukkomurha.

    Äänestä

  • Tiltujen toiveena kirjoitti:

    on ministerien ja kansanedustajien joukkomurha.

    poliitikkojen joukkomurhaa niin, että valeet F-35 kaupoista unohtuvat.

    Tiltut ripuloivat pelkästä paniikista.

    Äänestä

Tiltun valheet ovat pieru rikollisen putinin varpaanväli.








Eero tuo Putinin pää tarjottimella Kiinan presidentille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiltut ja kirjoitti:

terroristit.

Eilen osoitti yli neljä miljoonaa ihmistä mieltään terroristeja vastaan.

Kärjessä oli kymmeniä maailman valtioiden johtajia.

Vain terroristi ja tiltut kehuvat fanaattisia murhaajia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu