Rikastuttaja tappoi Oulussa!

Niin teki.
878
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Yksittäistapaus!!!!

Äänestä

Varmaan, helsingin junaa odotellessa. Lämpimikseen kirveellä teurasti. Vttu. Jokaikinen rikastuttaja takasin savannille. Tämä tekijä saunan taakse ja...

Äänestä

Jos tuokin ihmisperse olisi tapettu jo kotimaassaan tai viimeistään rajalla, niin ainakin kaksi finskiä olisi nytkin säilynyt hengissä.

Äänestä
  • Tuolla toisessa ketjussa uhrien sanottiin myös olevan tummia.

    Äänestä

sdp:n suvaitseva politiikka niittää satoaan.

Äänestä

Juu. Olis pitänyt Savannilla ajaa Muranen, Tauno Pasanen, Jammu ja ketä niitä murhamiehiä tässä maassa on vuosikymmenien mittaan ollut vai mitä?

Äänestä

Muista väkimäärä. Neeekereitä on aika paljon vähemmän mutta syyllistyvät usein rikoksiin tilastojen mukaan. Taidat olla kuitenkin ihan hvetin tyhmä hyysäri etkä osaa laskea..tai sitten olet jonkun mamun kanssa naimisissa..oota vaan ku se tappaa sut joskus

Äänestä

Mitäs ottavat niitä tänne loisimaan. Se ei ole mitään muuta kuin ongelmien kerjäämistä. Skorpioniakaan ei voi mitään luonnolleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietoa palstalle! kirjoitti:

Niin teki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu