TE SURMASITTE NUO MIEHET OULUSSA

Te rasistit jotka riekutte joka foorumilla ja yleistätte kaikki maahanmuuttajat terroristeiksi ja sussueläteiksi ja ties miksi. Maahanmuuttajat lukevat näitä ja ymmärtävät että heidän täytyy olla sellaisia ja kuolla koska te haluatte heidän kuolevan. Mielestänne heillä ei ole oikeutta elää, ei käydä työssä, ei olla työttömänä, ei rasittaa yhteiskuntaa kalliilla mielenterveyspalveluilla, koulutuksilla.
Heidän pitää olla hajuttomia, mauttomia, äänettömiä. Kyyristellä pää alaspain ja kysyä lupa hengittääkseen tätä samaa ilmaa mitä mekin hengitämme.
1251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

"Heidän pitää olla hajuttomia, mauttomia, äänettömiä. Kyyristellä pää alaspain ja kysyä lupa hengittääkseen tätä samaa ilmaa mitä mekin hengitämme."

Dhimmejä?

Äänestä

Jos noita maahanmuuttajia ei olisi, niin nämä surmatyöt hoidettaisi ihan omatoimisesti ja niitä olisi enemmän kuin puolet vähemmän.
....
Toisaalta ... jos NE keskittyisivät vain toistensa tappamiseen, niin .... haittaisiko tuo MOPON kulkua?

Äänestä

Heidän pitää muuttaa takaisin kotimaahansa.

Äänestä

Eipä teillä kukkahatuilla ja venäläisillä niin paljon eroavaisuuksia taida ollakaan.
Hulluja kummatkin omalla alallaan.

Äänestä

Aloittaj on visvainen kokkaretrolli.

Äänestä

Vihjaako aloittaja että murhaaja on syyntakeeton tekoonsa?

Äänestä

Kuules aloittaja rasismi on nimenomaan lähtösin tuolta maahanmuutosta ja ulkolaisilta. Rasismi on tullut heidän mukana tänne suomeen. Suomalaiset ei ole rasisteja vaan haluaa elää omassa maassa omilla säännöillään. Ne ovat rasisteja jotka tulevat tänne ajamaan vierasta kulttuuria läpi ja vaatimaan kovaan ääneen oikeuksia teoilleen ja tavoilleen.

Äänestä

Muahhaaaa, pönttö!
Suvis kuvittelee, että rahaa tulee seinästä. Yhtä yksinkertainen on mamuloinen. Totuus on kovin toisenlainen.
Sosialidemokraatit, nämä yhteiskuntamme niljakkaat rotat, luulevat mamutuksen hoituvan veroja kiristämällä. Demarisaasta on vienyt kansalta ostovoiman, kuristaa yrittäjää ja lainaa rahaa markkinavoimilta surutta kuin Zorbas. Haukkuu samalla kättä, joka rahaa demariapinalle syöttää.

Olet kyllästynyt loisten elättämiseen ja olen itsekin ensi vuonna muuttamassa ja jättämässä tämän sosialidemokratian raiskaaman maan, joka on pian roskaluokassa Kreikan tavoin.

Tänne ei kaivata enää yhtään "kirvesmiestä" tai muuta väkivaltaista loista.

Äänestä

Aloittaja on avohoitotapaus joka öyhöttää palstalla 24/7.

Äänestä

Sairasta äärioikeistolaista vihanlietsontaa aloitusviestissä. Nyt jo tämäkin raakalaismainen, ehkä rasistinen tai ehkä muuten vain mielenvikainen kaksoismurha on alkuperäisväestön syytä.

Suoli24 on toki täynnä idioottimaisia keskenkasvuisia trolleja, mutta jos joku sellaisesta tai vaikka muhammadin pilakuvasta raivostuu niin, että tappaa tai hyväksyy tappamisen, niin hänen oikea paikkansa ei todellakaan ole tässä yhteiskunnassa.

Antaisit sinäkin lasten trollata. Kaikesta huomiosta ne vain innostuvat. Suurin osa suomalaisista ei yleistä näitä tekoja kaikkiin maahanmuuttajiin, kuten tämän paikan trollit tekevät. Edes maahanmuuttokriittiset eivät tee niin.

Äänestä

Arvaisin, että sairas tyttöhän se taas vanhoja muistelmiaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Onnitelkaa itseänne kirjoitti:

Te rasistit jotka riekutte joka foorumilla ja yleistätte kaikki maahanmuuttajat terroristeiksi ja sussueläteiksi ja ties miksi. Maahanmuuttajat lukevat näitä ja ymmärtävät että heidän täytyy olla sellaisia ja kuolla koska te haluatte heidän kuolevan. Mielestänne heillä ei ole oikeutta elää, ei käydä työssä, ei olla työttömänä, ei rasittaa yhteiskuntaa kalliilla mielenterveyspalveluilla, koulutuksilla.
Heidän pitää olla hajuttomia, mauttomia, äänettömiä. Kyyristellä pää alaspain ja kysyä lupa hengittääkseen tätä samaa ilmaa mitä mekin hengitämme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu