Boxeri tuli kotiin

vanhaan transittiin verrattuna, eikä ole niin kankee pyöriteltävä taittuu paljon paremmin porttikongeihin ym. kuin transu.
91509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

oletko kysellyt huollon hintoja? Kuulemma ne on noissa fiat/peugeot/citroen aikas kalliita.

Äänestä
  • nyt sitten odotat että milloin jako remmi katkeaa sitä takuu ei vastaa eiku odottamisiin

    Äänestä

  • näkiä kirjoitti:

    nyt sitten odotat että milloin jako remmi katkeaa sitä takuu ei vastaa eiku odottamisiin

    Ompahan jännitystä ajamisessa, kun odottelee jakopäännarun poikkeamista.

    Äänestä

  • Missä merkissä on huollot halpoja??
    Kaikki merkkihuollot omansa ottaa. kokemusta on muistakin autoista kuin kyseisistä.

    Äänestä

Onnittelut uuden pakun johdosta.

Äänestä
  • Kiitos!

    Äänestä

Meilläkin tuli juuri kotiin uusi Transporter T5 174 hv, automaatti.....On silläkin aika nautinto ajaa.

Äänestä
  • Eks olekkin hienoo saada uusi peli kotiin.
    Kumarran ja pokkaan ja onnittelen varmasti on loistopeli ajella ja muutenkin toi Transporter T5 174 hv paku on kovaa luokkaa ja vielä automaatti loistavaa.

    Äänestä

  • BOXERI kirjoitti:

    Eks olekkin hienoo saada uusi peli kotiin.
    Kumarran ja pokkaan ja onnittelen varmasti on loistopeli ajella ja muutenkin toi Transporter T5 174 hv paku on kovaa luokkaa ja vielä automaatti loistavaa.

    Onhan ne uudet aina uusia!!!! Menee kuin valtamerilaivat. Automaatti yllätti todella positiivisesti. Työmatkatkin menee leppoisasti =)

    Kyllä mä kuitenkin sitä mieltä oon, että onhan ne kaikki uudet hyviä, vaikka toiset ovatki vähän kalliimpia....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nautinto ajaa kirjoitti:

vanhaan transittiin verrattuna, eikä ole niin kankee pyöriteltävä taittuu paljon paremmin porttikongeihin ym. kuin transu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu