Ostakaa hyvät ihmiset kanaa! Se on hyvää ja sitä saa kuapasta! Miksette ostake kanaa? Selittäkää heti? Kanaa ostakee!
Kana paras - muut varas! :)
OSTAKEE KANAA!1
Kana paras - muut varas! :)
OSTAKEE KANAA!1
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Meillä ei varaa kanaan. Olemme työttömiä.
Sulle on liiterin nugetteja.
Mina tukkan kana ja tomati justo olavi.Suon paljo kebab
Ostakaa nyt sitä kanaa!11
Ostakee!11 Huutakee sossua samalla!11 SOSSUUUUUU!11111
VoI VOi mie kun luulin siun piäseen jo hoitoon.
Jos ylipainosi haittaa sinua niin miksi et laihduta????? En ymmärrä.
bea ostake huva kana
jeps. tilasin juuri kotiinkuljetuksella kana texmex annoksen. kyytipojaksi iso cola. vielä en tiedä mitä maksaa, mutta se on mulle yks vitun hailee. just 2 vko palkka 1900 napsahti tilille tilulilu lei!
TILU LILU LEI PERKELE!!!! TILU LILU LEI!!!!!
Kana on rikkaille. En ole syönyt kanaa 15 vuoteen.
Miks ostaa ganaa kun mulla oma ganala ja syön joka päivä ganaa ja gananmulkui-en kukon heh.
1€ kanan koivet suoraan grillistä ja 1€ juustohampurolaisia mäkistä. Sitikolaa lidlistä. Syö kuulkaa hyvin alle 6€ päivä.
Meillä makaroonia joka päivä. Kana laatikko niin kallis. Ruoka pitää olla 1 e päivässä, muutoin ei voi syödä. Ostin tänään läskiä ja makaroonia. Huomenna on heiniä ja käpyjä.
Kana+on+hyvää+ja+halpaa+nyt+kun+sitä+saa+-60%+alella.+On+jopa+köyhällä+varaa+syödä+kanaa+kun+haluaa.