liikuntakeskus willa

minkänäkönen mesta toi on? mitä kaikkia laitteita? onko täynnä useasti? kuinka iso?
23568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Mene ihmeessä itse katsomaan. Ei tässä toiset ala luettelemaan ja pitkin päivää seuraamaan käyttöastetta.

Äänestä

Moi,

Hieno paikka harrastaa liikuntaa.
On myös rehellinen, jota joku nimeltä mainitsematon ketju Hyvinläällä e itodellakaan ole?

Äänestä
  • Millä tavalla rehellinen?Omistajien suhtteenko?

    Äänestä

  • Protestilistalla näkyy olevan. Kuankohan pysyy pystyssä.

    Äänestä

  • Kovastihan nuo 4vee Synttärijuhlia ovat järjestämässä.

    Äänestä

  • Velkarahaa,velkarahaa.

    Äänestä

  • Työntekijää kyllä haetaan, maksaakohan palkat ajallaan?Miettisin kyllä useampaan kertaan, hakisinko paikkaa.

    Äänestä

  • Ala näyttää olevan surkeita tarinoita täynnä. Veteraani siideripissiksistä talousvaikeuksiin. Kannattaisiko ihmiset lähteä reippaasti raittiiseen ulkoilmaan harrastamaan liikuntaa.

    Äänestä

  • On niitä ihan menestyviäkin paikkoja. Ei kaikki ole kuraa eikä hämärillä taustoilla olevia yrittäjiä. Mutta sehän ei ole tyhmä, joka pyytää, vaan se, joka maksaa asiakkaana siitä kurasta.

    Äänestä

  • näkyyrahaaolevan kirjoitti:

    Kovastihan nuo 4vee Synttärijuhlia ovat järjestämässä.

    Onnee vaan.

    Äänestä

Monet ohjaajat ovat lähteneet sieltä, syystä tai toisesta. Suurimman osan tunneista vetää entinen julkkis, nykyinen"liikunnanohjaaja". Kannattaa kaksi kertaa miettiä, meneekö sinne.

Äänestä
  • Kuka julkkis?

    Äänestä

  • Katso suomi24 keskustelu Hyi hemmetti Willa.
    Siitä selviää tämä.

    Äänestä

  • No jo on tapaus, huh! Tälläistä sitten lasten liikunnan parissa ja muutenkin, miten on mahdollista?

    Äänestä

  • Nimensä ku vaihtaa ja on työnantaja, hyvin mahdollista, aina on porsaanreikiä.

    Äänestä

  • ei.tietoa kirjoitti:

    No jo on tapaus, huh! Tälläistä sitten lasten liikunnan parissa ja muutenkin, miten on mahdollista?

    En näkisi tuota nyt niin isona ongelmana kuin tätä, joka on nyt keskuudessamme vähän jokapuolella. Erään kulttuurin ja uskonnonedustajat nimittäin joita tänne on saatu. Heidän miehille kaikille kyseinen toimintamalli on täysin normaalia.

    https://m.youtube.com/results?search_query=Mufa'khathat Kir&sp=CAASAggA

    Äänestä

  • Iltapäivää_ kirjoitti:

    En näkisi tuota nyt niin isona ongelmana kuin tätä, joka on nyt keskuudessamme vähän jokapuolella. Erään kulttuurin ja uskonnonedustajat nimittäin joita tänne on saatu. Heidän miehille kaikille kyseinen toimintamalli on täysin normaalia.

    https://m.youtube.com/results?search_query=Mufa'khathat Kir&sp=CAASAggA

    Hyvää Päivää...pitääkö joka keskusteluun sotkea matut mukaan, tällä ei ole mitään tekemistä kyseisten kanssa.

    Äänestä

  • Tuossa nyt vihjataan vaan, että kun on myrsky vesilasissa lasten liikunnan parissa eräillä, niin ympärillä samaa aikaan pauhaa isot myrskyisät tulva-aallot, jotka todellinen uhka lapsille. Jos tuntee Islamin todellisuutta, niin asian ja huolen kyllä tajuaa. Mitä tulee matuihin ja Islamiin noin että pitikö ne nyt tähänkin sotkea, niin A. Stubbia ja kumppaneita voit tästä sotkemisesta taas kiittää.

    Äänestä

  • Mutta eivät liity mitenkään liikuntakeskuswillan keskusteluun, islamit, matut stubit yms.
    Eiköhän tuohon aiheeseen ole jo tarpeeksi haluaville keskustelupaikkoja tai aloittakaa taas uusi aiheesta.

    Äänestä

  • tämä.on.tätä kirjoitti:

    Nimensä ku vaihtaa ja on työnantaja, hyvin mahdollista, aina on porsaanreikiä.

    Ite kyllä pitäisin aika hiljaiseloa enkä olisi esillä, jos tuollaista olisin tehnyt.

    Äänestä

Hlökunta ite laittaa fasesivuilleen arvosteluja, jotta pysyy tyytyväisyys korkealla, että kertoohan se jo epätoivosta aika paljon.

Äänestä
  • Onneksi touhu on noin läpinäkyvää ja teennäistä.

    Äänestä

  • Todellakin lapsellista!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


zyzz kirjoitti:

minkänäkönen mesta toi on? mitä kaikkia laitteita? onko täynnä useasti? kuinka iso?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu