f250

Onke täällä kellään kokomuksia kyseisestä mallista.
Eli 7,3td ja vm 90-00
Paljonko on tehoa kulutus ym?
4427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eipä ole kokemusta. On muuten USA:n myydyin automalli. Chevyllä kitkutan, eli pikkumoottorinen Foortin rinnalla (6,5 TD)..

Äänestä

Eikö kukaan tiedä tästä autosta mitään?
Toinen kysymys miksi se paljon halvempi kuin esim. chevy? Onko se voorti ihan paska vai? jos löydän itselleni vortin niin varmaan teen kaupat tai kelpaa minulekkin chevy tai dodge aivan sama minulle.

Äänestä
  • Eihän suomessa mitään tiedetä tosi autoista kun kaikki ajaa onnettomilla mopoilla. Tämä on niin reesneviläinen valtio ettei ole tosikaan. Jos haluat laittaa järeän amerikkalaisen jynkyn, riisu siitä enimmät valot pois, kääntele pakoputket ja aja korkeintaan seittemääkymppiä muun liikenteen tukkona. Meidän ostovoima tosiaanki on euroopan heikoin.

    Äänestä

Jämäkkä peli. Tehoa -95 mallisesta puristettu 218 hv. Kulutus 12-16 ltr. Kuorma-auto. Tohtii ostaa pois...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ford kirjoitti:

Onke täällä kellään kokomuksia kyseisestä mallista.
Eli 7,3td ja vm 90-00
Paljonko on tehoa kulutus ym?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu