Mikä parturi-kampaamo olis Kauhajoen paras? Tarttis löytää joku hyvä parturi, jonka käsittelyyn vois antaa hiuksensa. :D Voisitteko suositella jotain ja kertoa hiukan hinta-laatusuhteesta? :)
Vastaukset 18
- Taas on
jollain puutetta asiakkaista ja alkaa sitten kehumaan tällä palstalla itteensä?
- kiharatukka
Zilette höylä on paras ja halvin
- kalju4
Saako kaikista kuitin pyytämättä? Kortilla maksu nykyään helpompi,voiko tuiskulla maksaa nykyään?
- Tukka hyvin
Minä käyn Teuvan Äystönkylällä parturis. Hinnat kohorilla eikä oo tarvinnu pettyä tulokseen.
- tarttuu elintavikkei
Ihan itse leikkaamme hiukset kotiparturissamme. Ensin mies ajelee pään kaljuksi ja sen jälkeen kaikki ihokarvat, paikoista joista ei itse saa taarpeeksi hyvin poistettua autan häntä.
Sitten on minun vuoroni leikata ja myös pääni ajan kaljuksi.
EiPÄ OLE MEILLÄ OLLUT IHOMATOJA SAATIKAAN MUITA KIRPPUJA, TÄITÄ YM YM.
NAAPUREILLLA JA MONILLA MUILLAKIN HENKILÖILLÄ ON KAIKENMOISIA MATOJA KAUPASSA NÄITÄ NÄKEE LIIAN MONELLA.
EI OLE HYGIEENISTÄ TUOLLAINEN- Korvamatojaki
Miten ihomadot ja elintarvikkeet liityynee parturi-kampaamoihin?! Nyt tarkkuutta lukemiseen rouva hyvä! Hyvät naurut kyllä sain : )
- karmeaa
Lukukertoja yli kaksisataa, mutta kommentteja ei parturintarpeessaolevalle ole herunut oikeastaan ollenkaan! Hyvin tyypillistä ja huvittavaakin. Oma arvioni parturi-kampaamoista on karua totuutta: Ei ole löytynyt sopivaa. Hinta-laatusuhde ei kohtaa, joten etsintä jatkuu Kurikkaan ja Teuvalle. Seinäjoella sikakalliit hinnat!
- vakiasiakas
Aronkylässä on hyvä parturi-kampaamo Pia. Suosittelen.
- uiutree
Tulipalon vuoksi Pia on muuttanut keskustaan.
Aronkylä tarvitsee nyt uuden parturin samoihin tiloihin kunhan yilat saadaan korjattua - K-joellaasioiva
"etsintä jatkuu Kurikkaan ja Teuvalle..Seinäjoella sikakalliit hinnat."
Etsiminenkö ei sitten maksa mitään?
- Parturintarpeessa
Kiitos niille, jotka todella ovat vastanneet asiallisesti! :) Lisää saisi laittaa! :)
- Huhhuhhuuuu
Kävin tänään pitkästä aikaa paikallisessa kampaamossa ja pelkkä naisten lyhyiden hiusten leikkaus/siistiminen maksoi 30€.
- eläkeläinen65
filippukyläs hyvä parturi, kivat likat.
- eläkeläinen65
vai niin
- kissss
Outin hius ja kentauri on hyviä kampaamoja.
- Tinksuvauva
Anne ja riitta
Naapurin Eila käy leikkauttamassa kutrini, niin paan kotitalousvähennyksiin työn osuuren.
Kaarihoville kun oon menos kemuuhin, niin Outin Hius saattaa föönäta mulle Bon Jovi tukkalaitteen.- kaljupitkä
Hyviä partureita k.joella, Jos kuitin sais työstä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid139920En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene44667Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi21598Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.120590- 36542
- 63538
Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal50535Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää143503Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et34498Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni25472