ja pieraisin imaamin naamalle, jonka jälkeen hirtin imaamin ja söin sen maksan papujen kera.
Paskansin juuri koraanin päälle
Hannibal Mohammed
658
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Harrastitko lopuksi vielä ns. kielilläpuhumista?
Lopuksi sain yhteyden jeesukseen kristukseen, menetin tajuntani ja paskansin housuihini. Herätessäni tajusinkin vain olevani aivan heIvetin kännissä.
heti alkoi tulla ruotsinkieltä, omituista oli että samalla alkoi paska_maistumaan suussa eikä edes purukumi auttanut.
Kyseisten kommenttejen kirjoittajat, eivät tee tarpeita mihinkään muualle, kuin pottaan. Jutuista voi päätellä. Selvästi ovat älyltään kehittymättömiä ja lapsen asteelle jääneitä. Jos tuollaisia viitsii nettiin naputella.
Nuoletko sinäkin muslimin perseenreikää? Lipaiset hiekka-apinan suklaasilmää aina kun tilaisuus koittaa?
ISIS hyödyntää nettiä tehokkaasti. Kannattaa pitää mielessä.
Suomessa on paljon ISIS:n kannattajia, jotka on lähetetty tänne töihin.
Viranomaiset ovat luultavasti ihan pihalla, koko järjestön toiminnasta Suomessa.
Supo ja poliisi tarvitsisi tuhansia työntekijöitä lisää, jotta voisivat edes vähän seurata mitä tässäkin maassa tapahtuu.
Noilla järjsetöillä on oma kieli viestintää varten, se on joka maassa erilainen, sanasto on vain muutettu, jotta viestit voidaan turvallisesti lähettää... ei se muuten olisi voinut kasvaa noin valtavaksi, että sillä on joka maassa toimintaa.