"syväkurkulla" aina

Pitää miehen (miehet) narussa ja vallassaan!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kirottu olkoon se mies joka antaa p i l l u n ottaa ohjakset elämästään ja antaa sen määritellä kaikesta, mitä mies tekee, on tehtävä.
Mies on kuin ISIS vanki. Koko ajan pelko, että menettää vangitsijansa jonkun ulkopuolisen tahon toimesta (vieras mies tms). Sokeaa on rakkaus jota ei ole - >
(katsotaan kuka "pillunero" keksii alkaa nimittää mua homo).

Äänestä

Olla mulkkunsa orja, jos hyvä imuttaja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohjat käsissä.. kirjoitti:

Pitää miehen (miehet) narussa ja vallassaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu