TÄSSÄ LAPSIA HYVÄKSIKÄYTTÄNEET KUNDIT!

10125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Nuo ei varmaankaan ole juutalaisia koska niiden henk.tietoja ei ole vieläkään poistettu netistä.

Äänestä
  • Juutalaisillakin on tapana imeskellä pikkulasten pippeleitä.

    Äänestä

  • Ne saattaa olla persuja...

    Äänestä

Noilla ei tule olemaan helppoa vankilassa eikä varmaan siviilissäkään...

Äänestä

Ovat siis TODELLAKIN raiskanneet 2-5-vuotiaita lapsia, ja saavat tästä 3 VUODEN tuomion???? Mikä v*ttu tätä maailmaa vaivaa? Nuo pitäisi teloittaa heti paikalla. Sekä myös se hullu joka antoi näille maksimissaan 3 vuotta. Toinen tulevaisuuden haaveeni. Pannaan nimet listalle, sekä myös oikeusasiamiehen nimi. Ainoastaan jos tapaus käsitellään uudelleen, ja langetetaan ELINKAUTINEN, niin luovun haaveestani. ;)

"Niko Turunen, Kolu ja Niskanen ovat yhdessä olleet useampia kertoja sukupuoliyhteydessä tapahtuma-aikana 2 – 5 -vuotiaiden kolmen asianomistajan kanssa sekä tehneet näille seksuaalisia tekoja…"

Äänestä
  • Oikeuden mukaan eivät ole olleet sukupuoliyhdynnässä. Juuri siksi tuomiot olivat noin 3 v.

    Äänestä

  • täsmennystä kirjoitti:

    Oikeuden mukaan eivät ole olleet sukupuoliyhdynnässä. Juuri siksi tuomiot olivat noin 3 v.

    Työnnä se oikeus anukseesi, ihan turha sellainen oikeus, millä ei ole mitään oikeustajua, saatikka etiikkaa tai moraalia.

    Äänestä

  • työnnä hanuriin. kirjoitti:

    Työnnä se oikeus anukseesi, ihan turha sellainen oikeus, millä ei ole mitään oikeustajua, saatikka etiikkaa tai moraalia.

    Taidat olla äärioikeistolainen kun et kunnioita Suomen rikoslakia?

    Äänestä

Jokainen noista pitäisi telooittaa ilman sen kummempia oikeudenkäyntejä,
Piruako muuten rättipäiden hyysärit tähänkin asiaan omaa idiotismiaan tuo julki? Kokonainen uskonto kun on luotu sen pikkulapsiin sekaantumisten taustalle ja se on se ihailemanne Islam.

Äänestä
  • No sehän se vituuttaa kun raiskaajat ei olleet rättipäitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sairas maailma kirjoitti:

http://www.mitavittua.fi/2015/01/16/pikkulapsien-raakalaismaiset-hyvaksikayttajat-nyt-tietoineen-ja-kuvineen-julki/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu