viisi viikkoa sitten kaikki oli hyvin..
Mulla oli mukula mahassa ja niin edespäin..
2vok sitten kävin kaupassa mut otettiin kiinni ja hakattiin.. ei pahasti mutta jotenkin, mä en ole sanonu kellekkään.. menetin lapseni siitä johtuu valtava suru!!!!
auttakaa.. miten voin korvata tän..
miten saan lapseni takaisin
Jumalaton hätä!
5
784
Vastaukset 5
- sanna
et mitenkään!!!! oot varmaan surullienen
- Hipsu
Mikset ihmeessä ole kertonut kenellekään tulleesi hakatuksi?? Surusi on varmasti valtava. Pistä tekijä vastuuseen, vaikkei se silti menetettyä takaisin tuo.
- Anssi K
Hei nanna sun täytyy muuttuu sun elämältä sulta puuttuu sä aina ............
- savateur
Se on varmaan pirun tiukka paikka,mutta ei sitä lasta mikään takaisin tuo.Mä itse olen selvinnyt elämässä sillä että olen yrittänyt ajatella mitä sitten onkin tapahtunut,että sillä on jokin tarkoitus.En minä sinullekaan voi mitään patenttiratkaisua antaa mutta sanovat että asian voi "purkaa" pois mielestään puhumalla tai vaikka kirjoittamalla se ulos.Uskoisin olevani mieheksi hyvä kuuntelija eli jos haluat niin voit puhua siitä minun kanssani, tavan ja kanavan saat valita itse. Jos vain voin auttaa niin vastaa.
savateur
- savateur
voisit ainakin tehdä itsellesi ja muille selväksi sen että syyei ole sinun.Toisin sanoen miksi sinun pitäisi korvata se jotenkin.Jos joku niin sinun pahoinpitelijäsi ovat korvausvelvollisia,eivätkä hekään pysty ikinä korvaamaan tekoaan.Mikäli sinua ihmetyttää että minä täysin vieras ihminen haluan auttaa sinua ja tarjota "olkapäätä" näin netin välityksellä,voin kertoa sinulle etten ole mikään alan ihminen eli ns.ammatti auttaja.Olen vain ihan tavallinen talonmies,joka on vain myöntänyt itselleen olevansa myös tunteva ihminen.En tiedä auttaako se mitään mutta olisiko se mahdoton ajatus että joku tuolla "ylhäällä" olisi ollut sitä mieltä ettei lapsesi aika vielä ole?
kaikkea hyvää sinulle
ja jaksamista
T:savateur (ukkomies ilman taka-ajatuksia)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1451125Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1171017En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58765Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset213758Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä25706- 63705
- 135696
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus57612- 38588
Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan
Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss57541