Vihervasemmiston homolesbosekasikiöiden oireyhtymä on vittuilla VERORAHOILLA palkkansa maksajia vastaan.
Hyvin olet kotoutunut lypsämään VERORAHOJANI, mustalaisÄMMÄ Susanna!
ENEMMISTÖN PAKKOVEROLLA on MORAALIA MUSTALAISÄMMÄLLÄKIN AUKOA PÄÄTÄÄN SUOMALAISILLE MIEHILLE!
Hyvin olet kotoutunut lypsämään VERORAHOJANI, mustalaisÄMMÄ Susanna!
ENEMMISTÖN PAKKOVEROLLA on MORAALIA MUSTALAISÄMMÄLLÄKIN AUKOA PÄÄTÄÄN SUOMALAISILLE MIEHILLE!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Älä Susanna. opeta tapojasi 500 vuotta ja ei kotoutusta, heimolaisillesi ja vdn muuta sinne Somaliaan parantamaan omaa mielenterveyttäsi pois minun näköpiiristä, mustalaislesbo!
Moinen propaganda instituutti pitää lopettaa tai ainakin saisivat alkaa hommaamaan rahansa omilta etujärjestöiltään kuten homoilta ja maahanmuuttajilta.
Mitä moista puulaakia hyödyttää pitää kansan varoilla pystyssä kun rahat saatuaan aletaan hehkuttamaan kaikkea muuta kuin Suomalaisuutta ja tapoja !
Oli kun tämä mikälie porno näyttelijä palkattiin "toimittajaksi" ! Mitä h..ttiä ! rahat otetaan mitään kysymättä ja sitten örvelletään kuin pellossa. Ei mitään hkoht ole ko näyttelijää vastaan mutta kun on kyse kansalta väkisin perityistä varoista niin jotain tolkkua pitäisi olla touhussa mitä tehdään ja kuka tekee.
Linjahan on tuttuakin tutunpaa vastoin kansan syvien rivien näkemystä.. kaikki mikä syö kansan varoja on "hienoa" ja sitä kehutaan kuten maahanmuutto, eu, ym..
Se "uutistoimittaja" on vasemmistolittolaisen lesbon kanssa seurustellut 22-vuotiaana eläkkeelle jäänyt lesboelokuvistaan tunnettu savossa syntynyt Raakel Liekki.
Mikä lienee oikea nimi. Mutta VERO-YLEen palkataaan näitä savossa syntyineitä vasemmistolesboja oikein kilpaa nykyään SINUN RAHOILLASI!