Ootteko kokeillu?

Ajattelin testata tätä itteeni:
http://www.bodybuilding.com/fun/betteru27.htm
4617
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ton tason mutaatiot on niin eri maailmasta, että
bye bye...

Äänestä
  • Kuvassa on 7-kertainen kehonrakennuksen Mr Olympia Ronnie Coleman, jonka lavapaino liikkuu luokassa 130 kiloa umpikireänä. Siviiliammatiltaan muuten poliisi, jota työtä tekee nykyään enää satunnaisesti.

    Coleman on ehkä yksi ylivoimaisimmista urheilijoista, joita maailmaan mahtuu, häntä on lähes toivoton voittaa.

    Äänestä

Ton n**kerin reisi on 2 kertaa paksumpi kun mun reidet, ja hauikset kaikki yhteensä! ties mitä hevoshormoonia on popsinu siinä viikon aikana!

Äänestä
  • Luonnollisesti käyttänyt hormooneja mut ei tuo muuten olis mahollista. ajatteleppa sitä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pakkotoistolainen kirjoitti:

Ajattelin testata tätä itteeni:
http://www.bodybuilding.com/fun/betteru27.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu