Onko kellään kokemusta tästä laitteesta?
https://www.youtube.com/watch?v=ryc3H4UTIQ0
Jos ei kerkeä käymään salilla niin olisiko joku tuollainen toimiva kotona?
kotilaittet / personality gym ?
6
1860
Vastaukset 6
- Simo vaatehuoneelta
Mene markettiin ja osta penkki ja kaksi painosarjaa tai lisälevyjä.Jos kyykkyhalut iskee niin penkki nevadaan ja matala mutta toimiva kyykkyteline odottaa.Maksaa muttei älyttömästi.
- tehoka kehonrajoittelua
Miksi täytyy kalliita laitteita kotiin ostaa? Lihaksia saa kasvatettua, tai voimaa tai kiinteytettyä tai näitä kaikkia ihan omalla kehonpainolla harjoittelemalla ja se on vielä hauskaa eri variaatioineen ja niitä voi kehittä vaikka kuinka paljon. Pärjää ilman mitään, mutta Leuanvetotanko, dippiteline ja jumppapallo on hyviä hankintoja, myöhemmin muuta kun edistyt ja voimat lisääntyy esim. käsikahvat, renkaat.. Jaloille voi vaikka kyykätä yhdellä jalalla. Myös painoliivit, niin saa vastusta enempi. Jos haluaa leukoja lisäpainoilla, niin hankit vyön ja levypainoja..
https://lihastohtori.wordpress.com/2014/04/28/kehonpainoharjoittelu-koivuranta-ja-rytkonen/ - tehoilija
Ihan ok laite on.
- DynoSki
Mulla on ollut Personality Gym kotona noin 6 vuotta. Erittäin monipuolinen laite ja siihen nähden erittäin edullinen. Tämän hintaisissa laitteissa on yleensä huomattavan paljon vähemmän "harjoitusasemia". Ja kun sen laittaa kiinni, vaimokin tykkää! Treenaan tällä päivittäin.
- Anonyymi
DynoSki kirjoitti:
Mulla on ollut Personality Gym kotona noin 6 vuotta. Erittäin monipuolinen laite ja siihen nähden erittäin edullinen. Tämän hintaisissa laitteissa on yleensä huomattavan paljon vähemmän "harjoitusasemia". Ja kun sen laittaa kiinni, vaimokin tykkää! Treenaan tällä päivittäin.
Mistä noita Personality Gym koti laitteita saa ostettua/tilattua??
- Anonyymi
Wrange, Gorillasport, Omasali jne
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791742
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.109913En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58745Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo107734Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset207664- 133628
- 51585
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus51562Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä19558- 37546