Mistä ihmeestä??

Olis tarkotus vuokrata vuodenvaihteeks porukalla limusiini =D

Onks kellään tietoo tai kokemust et mist sellasta kannattas kysellä täält Hellust?

Hyvist vinkeistä KIITÄMME !
3267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tietääkseni Heinolassa ei oo yhtään limusiinipalvelua, muta käy kattoo Lahden taksin sivuilta, se kattaa koko Päijät-Hämeen eli siis myös Heinolan.

http://www.taksilahti.com/

Tuolta löytyy varmaan yhteystiedot mihin voi soittaa ja kysellä limusiineista.

Äänestä

Nytkö rupeaa teinit Helsingissä rellestämään limusiineilla??

jo on aikoihin eletty...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tarvis kirjoitti:

Olis tarkotus vuokrata vuodenvaihteeks porukalla limusiini =D

Onks kellään tietoo tai kokemust et mist sellasta kannattas kysellä täält Hellust?

Hyvist vinkeistä KIITÄMME !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu