Sain bannit 10 minuutissa

kaikki toimii nopeasti mutta viilamista vielä löytyy.
565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin eivät vauvafoorumin noita-akat enää kykene pysymään perässä kuka sanoo mitäkin.

Äänestä

Pitäisköhän käydä vauvafoorumilla katsomassa tuliko heille ikävä meitä ?

Äänestä
  • meinaatteko että irtois jotain kunnon suomi24 käyttäjälle?

    Äänestä

  • edes_jotain kirjoitti:

    meinaatteko että irtois jotain kunnon suomi24 käyttäjälle?

    No siellä on ainakin räväköitä juttuja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oi_saakeli_sentään kirjoitti:

kaikki toimii nopeasti mutta viilamista vielä löytyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu