Joukkoraiskaus Ruotsinlaivalla Somaleihin

muutaman epäillyn nimi viittaaa ainakin siihen suuntaan .
40294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 40

Vanhimmat

Taas vedotaan rasismiin tuskin kummosta tuomiota saavat .

Äänestä
  • Miksi pitäisi saada? Sehän kuuluu niiden kylttyyyriin.

    Äänestä

  • Painukoon harjoittamaan sitä kivikautista kulttuurian sinne, missä se on hyväksyttyä.

    Äänestä

  • Älä ole ilkeä.

    Äänestä

Kammottava teko taas mustilta kultamunilta. Eikö naisetkaan ikinä opi? Käsittääkseni nainen oli mennyt vapaaehtoisesti mustan miehen hyttiin. Oliko liian känässä kunnei mitkään hälytyskellot soineet päässä. Isien tulee opettaa jo pikkutytöstä lapsensa karttamaan mustaa miestä. Etenkin muslimeja. Ja etenkin somaleja.

Äänestä
  • Entäs nämä kolme perussuomalaista jotka käyttivät kolmevuotiaita hyväksi. Pitäisikö kaikkien tyttöjen karttaa perussuomalaista..

    Äänestä

  • hhkkkgkgkg kirjoitti:

    Entäs nämä kolme perussuomalaista jotka käyttivät kolmevuotiaita hyväksi. Pitäisikö kaikkien tyttöjen karttaa perussuomalaista..

    Ne mitään perussuomalaisten puolueen jäseniä tai edes äänestäjiä olleet! Jos nuo ihmispaskaläjät jotain äänestäisivät, niin perverssipuolue vihreät olisi mahdollinen. Hyysäri vaan haluaa tänne lisää paskaa noiden mainitsemiensa kantasuomalaisten ulosteiden lisäksi. Tätä on vaikea käsittää antirasistin!

    Äänestä

  • antirasisti kirjoitti:

    Ne mitään perussuomalaisten puolueen jäseniä tai edes äänestäjiä olleet! Jos nuo ihmispaskaläjät jotain äänestäisivät, niin perverssipuolue vihreät olisi mahdollinen. Hyysäri vaan haluaa tänne lisää paskaa noiden mainitsemiensa kantasuomalaisten ulosteiden lisäksi. Tätä on vaikea käsittää antirasistin!

    Nimistä päätellen selviä perussuomalaisia. Miten varoitamme suomen lapsia ja nuoria perussuomalaisista pedofiileistä ja raiskaajista..

    Äänestä

  • urururururuurur kirjoitti:

    Nimistä päätellen selviä perussuomalaisia. Miten varoitamme suomen lapsia ja nuoria perussuomalaisista pedofiileistä ja raiskaajista..

    Kyllä, kyllä! Mutta jos nyt kuitenkin käytettäisiin näistä kusiaisista nimitystä "kantasuomalaiset"! Perussuomalainen kun viittaa liiaksi ps-puolueeseen. Ja ps on isänmaallinen, kaikenlaista rikollisuutta inhoava puolue.

    Äänestä

  • Vaikka on eduskunnan rikollisinpuolue muutoksen jälkeen..

    Äänestä

  • urururururuurur kirjoitti:

    Nimistä päätellen selviä perussuomalaisia. Miten varoitamme suomen lapsia ja nuoria perussuomalaisista pedofiileistä ja raiskaajista..

    Antirasisti on hyvä ja laittaa nimensä tänne palstalle, me arvioimme puolueettomasti oletko perus-suomalainen vaiko vihreä.
    Kukaan ei väitä että eikö kantasuomalaisissakin ole kusipäitä,mutta ne on suomalaisia,niitä
    meijän on pakko sietää
    Mutta että nuita petoja ajetaan jostaki afriikansarvesta tänne tappamaan ja raiskaamaan.
    Suomalaisuuden kanssa niillä ei ole mitään tekemistä.

    Äänestä

  • vaii kirjoitti:

    Antirasisti on hyvä ja laittaa nimensä tänne palstalle, me arvioimme puolueettomasti oletko perus-suomalainen vaiko vihreä.
    Kukaan ei väitä että eikö kantasuomalaisissakin ole kusipäitä,mutta ne on suomalaisia,niitä
    meijän on pakko sietää
    Mutta että nuita petoja ajetaan jostaki afriikansarvesta tänne tappamaan ja raiskaamaan.
    Suomalaisuuden kanssa niillä ei ole mitään tekemistä.

    Vali taitaa olla seko! Aika outo nimimerkkikin. Antirasisti saa kelvata minun nimeksi. Luetun ymmärtäminen ei taida olla valin vahvimpia puolia. Ollaan näemmä ihan samaa mieltä, ettei "nuita petoja" tarvitse todellakaan haalia tänne jostain Afrikan perslävistä.Siinä valille perussuomalaiset terveiset ja toivottavasti teksti nyt aukeaa!

    Äänestä

Olen aina sanonut ettei naisen ole tervellistä olla tekemisissä näitten murjaanien kanssa tähän kulttuuriin kuuluu naisen alistaminen ja merirosvous .

Äänestä
  • Bjar Mhamad Shakir ja Muhamed Abdi eivät kuullosta länsimaalaisilta nimiltä .

    Äänestä

  • Pitää kaivaa näiden kolmen perussuomalaisen nimet jotka raiskasivat mm.kolmevuotiaan tytön. Aivan perussuomalaisia nimiä olivat.. Pitäisikö heidät karkoittaa vai salvata.

    Äänestä

  • Tässähän nämä: Paavo Arhinmäki, Dan Koivulaakso ja Pertti Hänninen. Ihan perussuomalaisia nimiä on.

    Äänestä

  • Nuo em. äijät kyllä perseraiskaavat Suomea ja suomalaisia päivittäin!!

    Äänestä

Mitä ihmettä höpiset ? ottaako pattiin kun Somali oli taas asialla . Pistä nimiä jos ovat Persuja .Veikkaan että nämä ovat Vasemmistolaisia pedofiilejä .

Äänestä
  • Ei minua somalinpuolesta harmita,hyvä että jäivät kiinni. Mutta hienoa että nämä kolme perussuomalaista raiskaaja pedofiiliä jäi myös kiinni.. Hyvä poliisit..

    Äänestä

  • ccbcbcbcb kirjoitti:

    Ei minua somalinpuolesta harmita,hyvä että jäivät kiinni. Mutta hienoa että nämä kolme perussuomalaista raiskaaja pedofiiliä jäi myös kiinni.. Hyvä poliisit..

    No kun ei somalien puolestä harmita ,niin googleta = Abdigadir Osman Hussein syntynyt noin 1973 eli 1974.

    Äänestä

  • Miksi,ei minua raiskaaja kiinnosta..

    Äänestä

  • kmkllmk kirjoitti:

    Miksi,ei minua raiskaaja kiinnosta..

    Kun ei kiinosta,niin pidä sitten silmäs kiinni,ihan niin kuin tähänkin saakka olet tehnyt.

    Äänestä

  • hienoa kirjoitti:

    Kun ei kiinosta,niin pidä sitten silmäs kiinni,ihan niin kuin tähänkin saakka olet tehnyt.

    Heh,silmät kiinni kun en kulje meuhkaamassa mamujen rikoksista. Enhän tee sitä suomalaistenkaan.. Tekijät ovat kiinni ja kovat rangaistukset heille,naiselle voimia. En ole mikään hallaaho joka nauttii ja kehoittaa rikoksiin..

    Äänestä

Kaikki olivat Somalia ei niitten seurassa Persut juhli hheh ja varmaan toi uhri lopulta kertoo näitten moccakikkeleitten raiskanneet hänet .

Äänestä
  • Kyllä nämä pedofiili raiskaajat olivat perussuomalaisia..

    Äänestä

  • Eiköhän nämä tule selville kameravalvonnan myötä ja raiskattu varmasti kertoo sen ajan myötä . Nämä niljakkaat haisevat Somalit olivat aiheuttaneet häiriötä laivalla miksi ihmeessä tälläsiä elukoita päästetään laivaan .

    Äänestä

  • Niljakkuuden perusteella jos evätään matkustusoikeus,ei laivoilla olisi juuri ketään..

    Äänestä

  • Ei sinne ainakaan Somalia pidä päästää menkööt kotimaahansa ajelemaan kameleilla .

    Äänestä

  • He olivat ruotsalaisia. Hheh,kyllä te olette tietämättömiä..

    Äänestä

AMORELLARAISKAAJAT
Bjar Mhamad Shakir, 27 och Mohamed Ahmed Abdi, 24 (Stockholms tingsrätt B-1312-15)


http://avpixlat.info/2015/02/01/atta-haktade-for-gruppvaldtakt-pa-farja/
INVANDRARBROTTSLIGHETEN Under natten mot lördagen gruppvåldtogs en kvinna i 45-årsåldern av åtta män i 20-årsåldern. Enligt media var det “svenskar” som låg bakom.



Gruppvåldtäkten skedde i en hytt på färjan Viking Amorella. En del av männen har överlämnats till finsk polis i Åbo. Svenska medier, som normalt menar att etnicitet inte är viktigt, basunerade på söndagen ut att det rör sig om svenskar. På sociala medier uppgav dock vittnen något helt annat – mörkhyade och eventuellt somalier hette det bland annat.



Här är två av “svenskarna” som anhållits i Stockholm: Bjar Mhamad Shakir, 27 och Mohamed Ahmed Abdi, 24 (Stockholms tingsrätt B-1312-15). De bor i Vårby respektive Hässelby. Enligt vittnen ombord ska gänget ha drivit runt på båten och varit allmänt odrägliga.

Ett vittne säger till Länstidningen Södertälje att de försökte tränga sig in i även hennes hytt:

Äänestä
  • Että tälläisiä sikoja suomessakin elätellään veronmaksajien rahoilla ,Nyt Ruotsissa on niin suuri mamuongelma ettei sitä sanota ääneen Ruotsidemkraattien vaalivoitto pyyhkäistiin maton alle , Mutta se sielta kompuaa ajan myötä suurenpana ja voimakkaana saatte vielä nähdä ,

    Äänestä

  • Öö,he olivat ruotsin kansalaisia. Ette te mitään älykköjä kyllä ole,siksi rasisteja..

    Äänestä

  • Jos ovat Ruotsinkansalaisia on Ruotsi tehnyt suureen virheen toivottavasti meillä ei näille kamelikuskeille ei anneta tätä mahdollisuutta Suomessa .

    Äänestä

  • Mistäpä syntyessään kenestäkään voi tietää mikä tulee isona. Tokkopa sinunkaan vanhemmat toivoivat kirjoitustaidotonta luuseria. Mutta semmoinen sinusta kuitenkin tuli..

    Äänestä

Ruotsi on jo vakava turvallisuusriski Suomelle ja koko Euroopalle. Ruotsi rahoittaa miljardeilla Isistä ym. islamistisia terroristijärjestöjä, murhakoneistoja. Se on väärin eurooppalaista elämänmuotoa ja ihmistä kohtaan. Nyt olisi jo aika miettiä Suomen ja Ruotsin rajan sulkemista turvallisuussyistä.

Äänestä
  • Rautaa rajalle ja rajat kiinni. Siinäpä persumainen ongelman ratkaisu, meidän tärkeimmälle kauppakumppanille..

    Äänestä

  • Meillä ei mamuja ja homoja tarvita ,

    Äänestä

  • Ja ruotsista niitä vain tulee..

    Äänestä

Muslimimaissa on naisilla vaikeaa. Ajatellaanpa Afganistania, tytöt ja naiset joutuvat elämään karmeissa oloissa.
Mikäli naiset pääsis sieltä pois, niin miljoonat lähtis varmuudella.

Äänestä

Taas?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


gkir kirjoitti:

muutaman epäillyn nimi viittaaa ainakin siihen suuntaan .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu