Ne on kaikki ostettuja nyt. Ne on ihan prostituoituja koko sakki. Ottavat suihin USA:lta ja anglosiionistiselta imperiumilta kaiken aikaa.
USA ostanut koko Suomen poliittisen eliitin
CatHouseFinland
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Nyt mittä on täynnä. FUCK OFF USA mustan visastelijan luuserin kanssa ja fucking sotilas liitto Nato Organisaatio on maalman pahin uhka koko maaiman väestölle lähi TULEVAISUUDESSA. Usa n ja Natoon skenaario päätyy 3 maailman sotaan. USA on pahin poliisi valtio maaimassa vakoilee koko maailma, sotii, tekee pahus. Hands off Ukraina, Syria, Afganistan, Irak, Iran, Pakistan, Lybiaa, Georgia,Russia, Eurooppa. Usa tuo sotaa Europpaan.
Irak, Libya, Syyria jne., onko näiden maiden kansoilla nyt asiat paremmin, NATO:n tuotua sinnen "demokratiaansa"???
NATO on globalisti-pankstereiden hyökkäysjoukkoja. Sen näkee jo siitä että soditaan juuri niiden maiden kanssa joilla on oma valuutta ja oma kansan valitsema johtaja.
taas kokoontuu varjo hallituksen bb ryhmä kesäkuussa. saas nähdä ketä suomalaisia osallistuu.