Hjallis ja Noora Karma tapailevat ja Helena Lindgrenillä on 28 vuotta nuorempi seuralainen. Onnea molemmille pareille! Kevät tulee ja kohta aurinko paistaa.
Viihdeuutisia
ksjshgs
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mikä uutinen on tärkeämpi kuin tämä uutinen ?. Oikea vastaus = mikä tahansa uutinen
Helena Lindgren on itse ikäisiään n 30 vuotta nuoremman näköinen nainen ja oloinen, joten ei ihme että nuorempi mies. Helena on hoitanut ja pitänyt itsensä timmissä kunnossa kaiken aikaa. Kuka vaan nuori nainen voisi ottaa esimerkkiä ja sitten todeta yli 50 vuotiaana tuloksen. Onnea :)
Meikki peittää ja vahva meikki vielä enemmän.
Silikonit tukee rintoja ja muun peittää vaatetus
Helena sanoi yhdessä haastattelussa että hän syö kohtuudella joten linjat ovat pysyneet kunnossa. Oletan että hän ei ole ollut ruumiillisesti raskaassa työssä joten sekin suojaa kulumiselta ja ennen aikaiselta vanhenemiselta. Hyvin freesiltä hän näyttää, ainoastaan vyötärön seudulta näkee ajan kulumisen. Itse olen myös vuoden 1957 tuotantoa ja olen vartaloltani tukevammassa kunnossa koska olen heikkona makeaan ja syytän siitä tokikin itseäni joka armas päivä, HUOH.
Puumat rulaa.
Raha ratkaisee...
Hjalliksella käy flaksi. Hänellä on uusi nainen vuoteen aina.
Täysin kykenämätön vain pitämään suhdetta yllä. Hyvä iskemään naisia mutta siihen se sitten jääkin, aika lapsellinen tyyppi.
Kuinka voi olla noin tyhmiä naisia että tuon paska-aivon kelkkaan hyppää.
Hjallis osaa puhua joten ei ihme sinänsä.