Kylläpäs Stiller lipoo kokoomuksen per-settä!!!

Vai että Stillerin mielestä Stubb on ylivoimaisesti kansainvälisin suomalainen politikko kun osaa useita kieliä!!!!
Kyllä se niin on että Stubb osaa monella kielellä näyttää tyhmyytensä.
551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kyrpä se tuppi on

Äänestä

Yllättävän kovaa kritiikkiä tulee Maikkarin politiikan toimituksen päälliköltä Timo Haapalalta kokoomusta kohtaaan, Haapalahan on itse kokoomuslainen...

Äänestä
  • Kyllä se mieluummin vaikutti siltä kuin perhe olisi ollut koossa ja perheen tytärtä siinä toruttiin kun on mennyt kaatamaan maitotonkan.

    Äänestä

  • JHJHJHJHNMNM kirjoitti:

    Kyllä se mieluummin vaikutti siltä kuin perhe olisi ollut koossa ja perheen tytärtä siinä toruttiin kun on mennyt kaatamaan maitotonkan.

    Ja varmuuden vuoksi, jottei totuus unohtuisi, muistettiin tölviä ohjelman päätteeksi yhteistä vihollista.

    Äänestä

Ja ohjelman päätteeksi vit-tuilee Halla-aholle kaifareiden vierellä maireasti virnuillen.
Mulkkumainen puskista huutelija tuo Stiller.
Ei varmaan enää uskalla pyytää Halla-ahoa ohjelmaansa kun kerran on kokenut täydellisen Halla-ahon Knock Outin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


RubenKiller kirjoitti:

Vai että Stillerin mielestä Stubb on ylivoimaisesti kansainvälisin suomalainen politikko kun osaa useita kieliä!!!!
Kyllä se niin on että Stubb osaa monella kielellä näyttää tyhmyytensä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu